Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Виділення областей в програмі Adobe Photoshop

Зміст

1. Виділення областей.
2. Використання інструмента «область».
3. Використання інструмента «ласо».
4. Використання інструмента «чарівна паличка».
5. Використання команди «колірний діапазон».
6. Зміна розмірів виділеної області.
7. Зм'якшення країв виділеної області.
8. Вимикання відображення границі виділеної області.
9. Плаваючі області.
10. Переміщення виділеної області.
11. Копіювання виділеної області.
12. Очищення країв виділеної області.
13. Кадрування зображення    .

Уривки

Бывал лы ты когда-нибудь в городе смертных грехов — Vice City? Еще нет, тогда скачать gta vice city ты можешь уже сейчас на высокой скорости по прямой ссылке и начать осваивать этот огромный игровой мир. Ждем тебя в Vice City.
Щоб відредагувати фрагмент зображення в програмі Adobe Photoshop, необхідно насамперед виділити редагування області. Після цього ви можете перемістити, скопіювати або розфарбувати виділений фрагмент, а також застосувати до нього різні спецефекти.
Наприклад, щоб змінити кольори якого-небудь елемента зображення, ви повинні виділити область, що містить цей елемент, а потім заповнити її потрібними кольорами. Границя виділеної області відображається на екрані «» пунктирною лінією, що рухається .
Adobe Photoshop забезпечує кілька способів виділення фрагментів зображень: ви можете зробити це за допомогою інструментів «область», «ласо» або «чарівна паличка», а також за допомогою команди «Колірний діапазон». Перераховані інструменти дозволяють виділяти потрібні фрагменти різними способами із заданим ступенем точності. (Інструмент «авторучка» у палітрі «Контури» також може бути використаний для виділення областей; докладніше про це говориться в розділі «Створення контурів».

2.Використання інструмента «область»

Інструмент «область» дозволяє виділяти в зображенні фрагменти прямокутної й овальної форми; границі виділеного фрагмента задаються переміщенням миші.
Щоб скористатися інструментом «область»:
1 Курсором миші виберіть інструмент «область». У палітрі «Варіанти» ви побачите набір параметрів, що визначають «поводження» інструмента.
2 Виберіть один із варіантів у списку «Форма»:
* Варіант «Прямокутник» дозволяє виділяти прямокутні області. Щоб одержати квадратну область, при її виділенні варто втримувати клавішу Shift.
* Варіант «Еліпс» дозволяє виділяти овальні області. Щоб одержати область у формі правильного кола, при її виділенні варто втримувати клавішу Shift.
* Варіанти «Горизонтальний рядок» і «Вертикальний рядок» дозволяють визначити виділену область як горизонтальний або вертикальний рядок товщиною всього в один піксель, що проходить по всій ширині, або висоті документа. Вибравши один із цих варіантів, клацніть мишею на тім рядку пікселів, що ви хотіли б виділити.
Зауваження: Для перемикання інструмента «область» з «прямокутного» режиму на «овальний» або назад натисніть клавішу Alt і клацніть мишею на значку інструмента в палітрі.
3. Задавши прямокутну або овальну форму області, виберіть один із варіантів у списку «Стиль» палітри «Варіанти»:
* Варіант «Нормальний» дозволяє довільним образом визначити пропорції й розмір виділеної області.
* Варіант «Задані пропорції» дозволяє встановити співвідношення висоти й ширини виділеної області, що задається в пікселях (при цьому допускається використання дробових значень). Наприклад, щоб виділити область, ширина якої вдвічі перевищує висоту, уведіть у поле "Ширина" значення "2", а в поле "Висота" значення "1".
* Варіант «Заданий розмір» дозволяє явно задати висоту й ширину виділеної області. Ці величини задаються в пікселях і можуть бути тільки цілочисленними. Кількість пікселях, необхідних для створення границі довжиною в 1 дюйм, залежить від дозволу зображення. Наприклад, для файлу з дозволом 72 пікселя на дюйм ця величина складе 72 пікселя, а для файлу з дозволом 200 пікселях на дюйм відповідно 200 пікселях.

4 Щоб одночасно з виділенням області задати «розмивання» її границь, уведіть у поле «Розмивання» підходяще значення в пікселях. (Додаткову інформацію ви знайдете в розділі «Зм'якшення границь виділеної області»).
5 Нажавши ліву кнопку миші, виділите область потрібного розміру.
Зауваження: За замовчуванням виділення області починається від її кута. Щоб почати виділення від центра області, натисніть клавішу Alt.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Виділення областей в програмі Adobe Photoshop" з предмету "Економічна інформатика" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: інформатика. Робота опублікована 13.03.2010 в 00:02 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 265 та скачано 42 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?