Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Використання логічних функцій у табличному процесорі ExcelЗміст

1. Оператори відношення
2. Використання логічних функцій
3. Використання математичних функцій
4. Використання статистичних функцій
5. Використання массивів
6. Умовне форматування комірок

Приклади по кожному з пунктів

Уривки

Массив — це організована множина комірок або констант будь-якого типу. Масив може містити не тільки множину комірок, але й множину констант. Наприклад, вираз {3; -4; 12} описує масив констант з трьох числових елементів.
При роботі з масивами можна використовувати функції СЧЁТ(), МАКС(), СУММ() та інші підсумкові функції, включивши до них функцію ЕСЛИ() з необхідними умовами відбору. Умови можуть складатися не тільки з констант, але й з посилань на комірки. В умовах не можна використовувати логічні функції И(), ИЛИ(), НЕ(), Але можна використовувати вкладені функції.
Знаешь, как купить планшет за полцены? Закажи понравившийся планшет прямо сейчас и получи скидку 20%. Кроме этого, интернет магазин электронной техники shop.ihelp.in.ua имеет удобную систему оплаты и доставки товара.
Якщо необхідно обчислити кількість деяких елементів, у якості аргументу функції ЕСЛИ() використовують 1. Для обчислення суми — самі ті елементи, що містять необхідні дані.
Для завершення введення формули, що обробляє массив, необхідно натиснути клавіші CTRL+SHIFT+ENTER. При такому введенні формула автоматично обрамляється фігурними дужками.
У програмі Excel існують засоби автоматичної перевірки правильності введення даних. Правила, що будуть використовуватися для підтвердження правильності введення , повинні бути розроблені заздалегідь. Виконати додаткову операцію по налагодженню умов правильності введення необхідно при підготовці робочої книги до введення даних. Для цього слід виділити область робочого листа, призначену для введення даних визначеного типу, та виконати команду Данные-Проверка. Умови, що накладаються на значення, що вводяться, задаються на вкладниці Параметри діалогового вікна Проверка вводимых значений (рис. 2).
Якщо у обрані комірки дозволене введення тільки значень із визначеного переліку, необхідно створити де-небудь на робочому листі список припустимих варіантів, а потім обрати у списку Тип данных пункт Список та вказати діапазон комірок, які містять список, у полі Источник. У подальшому, при спробі ввести будь-яке значення в комірку, навколо неї з’явиться кнопка, що дозволяє розгорнути список припустимих значень. Можливість некоректного введення даних у цьому випадку повністю відсутня.
Повна інформація про роботу

лекція "Використання логічних функцій у табличному процесорі Excel" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 10:41. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1660 та скачано 131 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...