Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Історія економічних учень

Економіка України в умовах НЕПу. Відродження ринкових відносинВступ

20-ті роки ХХ століття є динамічними, насиченими на події для України. Вони сповнені і трагедій, і розквіту як соціально-економічного, так і культурного. В даній роботі планується дослідити економіку України в умовах нової економічної політики (НЕПу), відродження ринкових відносин на Україні за більшовицької влади, політику “українізації” та духовне відродження української нації.

Список використаної літератури

1. Гунчак Т. Україна в першій половині 20 ст.: Нариси політичної історії. – К., 1993.
2. Історія України. Курс лекцій. – К., 1994. – Ч.3.
3. Кульчицький С. Комунізм в Україні: перше десятиріччя. – К., 1997.
4. Субтельний О. Історія України. – К., 2000.
5. Україна і світ. Історія господарства. – К., 1994.

Повна інформація про роботу

реферат "Економіка України в умовах НЕПу. Відродження ринкових відносин" з предмету "Історія економічних учень". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.05.2011 в 21:17. Автором даного матеріалу є Дима (dimon_gluk_91@mail.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 702 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Дима...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали