Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Економічні, соціальні, психологічні та культурні передумови виникнення права. Основні теорії походження праваЗміст

Вступ 3
1 Право: поняття та виникнення 4
1.1 Економічні передумови виникнення права 8
1.2 Соціальні передумови виникнення права 10
1.3 Психологічні передумови виникнення права 11
1.4 Культурні передумови виникнення права 12
2 Основні теорії походження права 13
Загальні висновки 22
Використана література 23

Вступ

Теорія держави і права вивчає розманітність першопричин утворення і розвитку права. Вивчення передумов походження права має не тільки чисто пізнавальний, академічний, але і політико-практичний характер. Воно дозволяє глибше зрозуміти соціальну природу права, його особливості і риси, дає можливість проаналізувати причини й умови його виникнення і розвитку. Дозволяє чіткіше визначити усі властивості його функцій — основні напрямки його діяльності, точніше установити його місце і роль у житті суспільства і політичної системи.
Сучасність не відрізняється від минулого і майбутнього. Вона лише нова, важлива віха в історії. Сьогодення, втілюючи в собі різнобічні, складні, часом суперечливі тенденції минулого, заперечує віджиле, наділяє перспективне іншою якістю, породжує тим самим нові тенденції і явища, що закладають передумови майбутнього.
Відповідно, щоб зрозуміти сучасне право потрібно знати як воно виникло, які основні етапи пройшло у своєму розвитку, які причини впливали на його утворення, становлення, розвиток.

Повна інформація про роботу

реферат "Економічні, соціальні, психологічні та культурні передумови виникнення права. Основні теорії походження права" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 22.10.2010 в 20:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1091 та скачано 74 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали