Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Примусове ліккуванняЗміст

Вступ
Розділ І. Підстави до застосування примусових заходів медичного характеру.
1.1. Поняття примусових заходів медичного характеру.
1.2. Суспільно-небезпечні дії психічно хворих та неосудність особи як умова для призначення примусових заходів медичного характеру.
1.3. Злочини, скоєні в стані сп'яніння та застосування до засуджених, які є алкоголіками і наркоманами примусового лікування.
Розділ II. Провадження в справах про неосудних і осіб, які захворіли душевною хворобою після вчинення злочину.
2.1. Особливості попереднього розслідування.
2.2.Особливості судового провадження.
2.3. Скасування або заміна примусових заходів медичного характеру та відновлення кримінальної справи щодо особи, до якої вони були застосовані. 2. 4. Профілактика суспільне небезпечних дій психічно хворих
Розділ III. Застосування примусових заходів медичного характеру за законодавством зарубіжних країн.
Висновки.
Список літератури.
Додаток.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Примусове ліккування" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.07.2010 в 15:34. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 224 та скачано 20 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали