Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Соціологія

Соціологічне дослідження факторів, що спричиняють конфлікти в сім’ї (соціологічне дослідження)Уривки

Шановні друзі!
Центр соціологічних досліджень ......................... проводить дослідження факторів, котрі спричиняють конфлікти в сім’ї. Пропонуємо Вам взяти участь у дослідженні. Заповнення анкети не забере у Вас більше години. Ваша думка є дуже важливою для нас.
Дайте, будь-ласка відповіді на наступні запитання. До кожного питання наводяться відповідні варіанти відповідей. Оберіть той, який на найбільше відповідає Вашій думці, позначивши його кружечком чи галочкою, або напишіть свій варіант відповіді там де це передбачено.
Від щирості Ваших відповідей залежить якість дослідження, результати якого використовуватимуться в узагальненому вигляді виключно у наукових цілях. Анонімність гарантуємо.
Дякуємо за співпрацю!

Повна інформація про роботу

реферат "Соціологічне дослідження факторів, що спричиняють конфлікти в сім’ї (соціологічне дослідження)" з предмету "Соціологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.09.2010 в 19:31. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1116 та скачано 68 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...