Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Аналіз показників ефективності господарської діяльності будівельно-монтажної організаціїЗМІСТ

ВСТУП
1. Аналіз продуктивності праці
2. Аналіз фондовіддачі. Розрахунок впливу факторів на її рівень
3. Аналіз матеріаломісткості будівельного виробництва
4. Аналіз собівартості будівельно-монтажних робіт та шляхи її зниження
5. Аналіз прибутку і рентабельності будівельного виробництва
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА
РОЗРАХУНКОВ-АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА


Вступ

Ринкові перетворення в економіці України докорінно змінюють умови розвитку і методи господарювання у всіх сферах і структурах національного господарства, у тому числі і в капітальному будівництві. Діяльність підприємств будівельного комплексу відображає тенденції розвитку інших галузей економіки і усього народного господарства. За останні роки для економіки України характерна низька інвестиційна активність, що негативно вплинуло на розвиток всього народного господарства і призвело до суттєвого скорочення обсягів капітального будівництва, погіршення фінансових результатів господарської діяльності підрядних організацій.
Надоело носить толстые книги с собой? Современный мир уже решил эту проблему, изобрев электронные книги. Сначала, естественно, нужно купить электронная книга, а затем закачать любимые книги в электронном формате на внутреннюю память устройства. Таким образом, сотни любимых книг будут всегда с тобой.
З переходом до ринкових відносин принципове значення має реалізація комплексу заходів щодо інтенсифікації будівельного виробництва, мобілізації внутрішніх резервів підвищення ефективності господарської діяльності, здійснення маркетингових досліджень (аналізу ринку) для визначення потенційних замовників нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння діючих підприємств.
Сьогодні не забезпечується своєчасне введення в дію об'єктів виробничого і невиробничого призначення, обсяги нового будівництва за 1990-1999 роки скоротилися майже у 8 разів, чисельність будівельно-виробничого персоналу скоротилась майже удвічі, значно зросла плинність кадрів. Так, у 2000 р. підрядними організаціями прийнято 180 тис. і звільнено 255 тис.працівників, в результаті коефіцієнт стабільності кадрів становив лише 42,4%. Некерованими стали організаційні фактори зростання продуктивності праці. В розрахунку на виконані обсяги робіт фактична чисельність робітників в 1998-2000 р.р. перевищували нормативну потребу в середньому на 35-40%. У зв'язку з цим майже 24% робітників працювали впродовж року в режимі неповного робочого дня (тижня).
Ефективність будівельного виробництва залежить від забезпеченості і рівня використання основних засобів. Разом з тим за останні роки практично призупинилося відтворення основних засобів, знос останніх досягнув критичного рівня (44%) і не компенсується новими інвестиціями. При цьому частка основних будівельних машин з понаднормативними строками служби досягла 35-40%. Тому проблема відтворення основних засобів за новою технологічною основою займає провідне місце в системі оновлення виробничого потенціалу.
Для забезпечення ефективності будівельного виробництва принципове значення має дотримання пропорцій між обсягами підрядних робіт і випуском будівельних матеріалів і конструкцій. Структура будівельних матеріалів і конструкцій, що споживалися до нині будівельною галуззю, основу якої складав збірний залізобетон, через високу матеріало- та енергомісткість не витримує ніякої критики. Тому потрібне перепрофілювання виробництва конструкцій і матеріалів відповідно до ринкового попиту, вирішення проблем енерго- і ресурзбереження, заміни привозних матеріалів на місцеві, підвищення якості продукції і збільшення експортних обсягів на ринку будівельних конструкцій і матеріалів.
З переходом будівельно-монтажних організацій до ринкових відносин в результаті скорочення обсягів капітального будівництва суттєво знизився показник використання виробничого потенціалу (до 0,25-0,30). Це призвело до зростання рівня виробничих затрат до 90-95%, зниження рентабельності до 7-10%. В результаті значно погіршилися фінансові результати господарської діяльності підрядних будівельно-монтажних організацій.
У зв'язку з викладеним вибрана нами тема курсової роботи є досить актуальною. Мета курсової роботи – розкрити суть, показники ефективності будівельного виробництва в умовах переходу до ринкових відносин, визначити напрями підвищення економічноїефективності резерви поліпшення використання виробничих ресурсів.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Аналіз показників ефективності господарської діяльності будівельно-монтажної організації" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.07.2010 в 16:37. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 805 та скачано 72 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали