Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Задачі і розв'язки задач, економіка підприємстваУмови задач

1. Власні засоби АТ «Гравіс» збільшились за рік на 800 000 грн.(з 25000 до 25800 грн.), а загальна сума джерел збільшилась на 700 000 грн. (з 26000 до 26700 грн.). Розрахувати суму залучених та позичених засобів на початок і кінець року, коефіцієнти автономії та фінансової стійкості і зробити висновок стосовно зміни фінансової стійкості АТ «Гравіс» протягом року.
2. Використовуючи наступні дані, розрахувати: показник поточної платоспроможності, коефіцієнт покриття та показник забезпеченості власними оборотними засобами та зробити висновок відносно присутності ознак фіктивного банкрутства підприємства.

Розв'язок задач доступний після скачування...

  

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі і розв'язки задач, економіка підприємства" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 22:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 10948 та скачано 408 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...