Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Задачі з економіки підприємства (з розв'язками)Умови задач

1. Припустимо, що за одну годину праці створюється нова вартість, що дорівнює 7,5 грн. Внаслідок зростання продуктивності праці денна вартість робочої сили скоротилася з 30 до 25 грн.
Визначте необхідний і додатковий робочий час та норму додаткової вартості до і після підвищення продуктивності праці.

2. Загальний капітал у галузі "А” дорівнює 360 ( у тому числі змінний - 60), а в галузі "Б” - 700 ( змінний – 100), в галузі "В” - 240 (змінний – 40). Норма додаткової вартості в усіх галузях однакова і становить 100%. Спожитий постійний капітал в галузях "А” дорівнює 30, в галух "Б” – 120, в галузях "В” – 25.
Визначте середню норму прибутку, норму амортизації для кожної галузі і межі, у яких ціни виробництва відхиляються від вартості для кожної галузі.

3. Власник земельної ділянки отримує щорічну ренту у розмірі 1500 грн. Банківській відсоток дорівнює 7,5% річних. Якою буде ціна даної делянки землі? Як вона зміниться, якщо банківській відсоток знизиться до 5% річних?

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з економіки підприємства (з розв'язками)" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 19:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4561 та скачано 250 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...