Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Аналіз розв’язків економіко-математичних моделей спряжених задачУривки

Додаткові змінні
оптимального плану двоїстої задачі відповідають основним змінним прямої задачі і, оскільки останні визначають виробництво кожного виду продукції, відповідні їм у4, у5, у6 та у7 також певним чином мають характеризувати виробництво відповідних видів продукції. За правилами побудови двоїстої задачі очевидно, що додаткові змінні оптимального плану двоїстої задачі показують, на скільки вартість ресурсів при виробництві перевищує ціну одиниці відповідної продукції.
Повна інформація про роботу

конспект "Аналіз розв’язків економіко-математичних моделей спряжених задач" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 355 та скачано 33 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...