Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Бюджет споживача. Доходи та витрати сім’їУривки

Мета: створити умови для вивчення учнями особливостей бюджету споживача та умов за яких він формується, на прикладах дослідити умови які впливають на його формування. Оволодіння новими навичками, матеріалом та новими способами діяльності. Розвивати вміння логічного мислення, роботи в групах та діалогового спілкування; виховувати дбайливих господарів та людей. Що вміють раціонально мислити.

Повна інформація про роботу

аудиторна робота "Бюджет споживача. Доходи та витрати сім’ї" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 02:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1799 та скачано 93 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали