Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Основні напрямки зниження витрат підприємства на виробництво продукціїЗміст

Вступ
1. Сутність витрати. Підхід до поняття витрат з погляду економіста та бухгалтера
2. Методи зниження витрат
2.1. Поняття витрат та собівартості продукції
2.2. Класифікація витрат виробництва
2.3. Методи оцінки витрат
2.4. Джерела і чинники зниження витрат
2.5. Альтернативні методи зниження витрат
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

Відхід від централізовано - планової системи господарювання і перехід до ринкової економіки по-новому порушує питання про методи ведення економічної діяльності підприємства. Традиційні структури та форми господарювання змінюються. У цих умовах керівники підприємств, вивчаючи і формуючи те , що називається цивілізованою формою ринкових відносин, стають своєрідними “архітекторами“ розвитку нових господарських зв'язків і методів здійснення господарської діяльності.
Хотите, чтобы Ваш подоконник выглядел дорого? Подоконники данке просто великолепно имитируют самые дорогие мраморные подоконники, и, в то же время, они доступны. Подоконник Данке является первым в Украине глянцевым подоконником отечественного производства.
В таких умовах розвитку економіки в країнах колишнього радянського союзу, все більше і більше зростає роль витрат підприємства, як невід’ємної складової виробничого процесу, що в свою чергу вимагає повного переосмислення теорії виробництва починаючи від вхідних ресурсів і закінчуючи кінцевим продуктом, готовим для продажу. Визначення витрат - це невід’ємна умова успіху, тому що від їх обсягу безпосередньо залежить розмір прибутку, який одержить підприємець.
У першому розділі роботи викладені теоретичні основи витрат, те яким чином витрати підприємства впливають на розмір прибутку і яка різниця між витратами з погляду економіста та бухгалтера.
У другому розділі досліджуються методи вимірювання, оцінки та прогнозування витрат на підприємстві і відповідно їхнього розподілу. Найбільша увага приділяється джерелам і факторам зниження витрат.

Повна інформація про роботу

реферат "Основні напрямки зниження витрат підприємства на виробництво продукції" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.08.2010 в 12:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 735 та скачано 41 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали