Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Типові задачі екзаменаційних білетів з курсу "Мікроекономіка"



Уривки

1. Споживач вважає, що йому однаково корисно споживати 8 склянок молока і 3 склянки кефіру чи 6 склянок молока і 4 кефіру. Чому дорівнює у цьому випадку його гранична норма заміщення кефіру на молоко?
2. Хворий впевнений, що при застуді 6 ложок меду на одну склянку гарячого молока допомагають так само, як і три ложки меду на 2 склянки молока. Яка гранична норма заміщення молока медом ?
3. Студент вважає, що купувати одночасно 8 пляшок Кока-Коли і 3 пляшки Фанти, або 6 пляшок Кока-Коли і 4 пляшки Фанти рівноцінно. Знайдіть граничну норму заміщення Кока-Коли на Фанту.
4. Нахил кривої попиту на магнітофони дорівнює 0,5 в усіх точках. Якщо ціна на магнітофони становила 300 грн., і при цьому було реалізовано 600 шт., підрахуйте еластичність попиту за ціною на магнітофони. Що станеться з сукупним доходом продавців магнітофонів, якщо вони знизять ціну на 1 відсоток?
5. Функція попиту має вигляд: Qd = 2100 – ЗР. При якій ціні цінова еластичність попиту (Fd) дорівнюватиме (-0,75)?





Повна інформація про роботу

задачник "Типові задачі екзаменаційних білетів з курсу "Мікроекономіка"" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.11.2010 в 21:49. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1564 та скачано 181 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...