Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Вплив змін попиту і пропозиції на рівновагу. Ринки ресурсів. Крива ринкового попиту. Ринкова пропозиція ресурсівУривки

Таким чином, у разі придбання ресурсів на конку¬рентному ринку фірма досягає співвідношення ресур¬сів, що максимізує її прибуток, якщо кожна нова одиниця факторів виробництва має ціну, яка дорів¬нює граничному продукту у грошовому вираженні для кожного виду ресурсів. Однак ринки ресурсів не завжди конкурентні. Найчастіше конкуренція тут об¬межена, недосконала. Особливості ринків окремих ре¬сурсів аналізуються у наступній темі.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Вплив змін попиту і пропозиції на рівновагу. Ринки ресурсів. Крива ринкового попиту. Ринкова пропозиція ресурсів" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.08.2010 в 11:36. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 976 та скачано 62 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали