Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Національна економіка

Особливості формування ринкової інфраструктури зовнішньоекономічних зв’язків УкраїниЗміст

Вступ 3
1. Функціонування зовнішнього сектора України 4
2. Чинники формування ринкової інфраструктури зовнішньоекономічної діяльності 5
3. Географічна направленість зовнішньоекономічної політики України 10
Використана література 14

Вступ

Потреба динамічної інтеграції національних економічних систем у світове господарство є глобальною закономірністю кінця XX ст. Сучасний світовий розвиток визначає тенденції до співробітництва та взаєморозуміння, загальний поступ до єдиного, взаємопов’язаного, взаємозалежного миру. Одним із характерних факторів формування цілісного світового господарства виступає тенденція до інтернаціоналізації як об’єктивна закономірність розвитку світового господарства. Зміст інтернаціоналізації полягає у розростанні продуктивних сил та виході виробничих відносин за межі національних кордонів. Поняття «інтернаціоналізація» сьогодні асоціюється з ефективним функціонуванням багаторівневої світової системи господарських зв’язків, яка об’єднує окремі країни в єдиний комплекс.
Проблеми ефективної участі України у міжнародному поділі праці і підвищення ролі зовнішньоекономічних зв’язків у реалізації національних економічних інтересів мають теоретичне і практичне значення. Адже в сучасному взаємозалежному світі взаємодоповнюваність національних економік різних країн досягла такого ступеня, що зовнішньоекономічні зв’язки прямо й безпосередньо впливають на процес відтворення у кожній з країн як вирішальний структуротворчий фактор. Інтернаціоналізація виробництва сприяє підвищенню його ефективності, прискореному розвиткові науки і техніки, зростанню життєвого рівня населення, що має велике значення в умовах сучасного стану економіки України.

Повна інформація про роботу

реферат "Особливості формування ринкової інфраструктури зовнішньоекономічних зв’язків України" з предмету "Національна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2010 в 22:07. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 686 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...