Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Психологія та педагогіка

Сексуальність підлітків (гендерна педагогіка)



Зміст

1.Вступ 2
2.Стадії психосексуального розвитку (по Фрейду) 3
3.Вплив друзів та однолітків на розвиток сексуальності 11
4.Психологічний аспект у розвитку сексуальності підлітків 15
Література

Вступ

Твоя кожа слишком раздражительна? Оптимальным решением в данной ситуации является увлажняющее молочко hempz, которое моментально смягчит и успокоит твою кожу. Молочко hempz повысит тонус кожи и укрепит ее. Через две недели тебе станет значительно лучше.
За останні п’ятдесят років відбулись великі зміни у сексуальних установках підлітків. Але недавні дослідження говорять про те, що насправді сексуальна поведінка, може виявитися не такою вільною, як іноді здається.
В даний час продовжуються дослідження у національному масштабі сексуальної поведінки підлітків.
Поняття “сексуальність” відноситься до того, як суспільство і індивіди організовують, розуміють, репрезентують еротичні репродуктивні дії і що приймають відносно цих дій.
Дослідження показують, що стать, гендер і сексуальність взаємопов’язані в багатьох культурах. Як відмічає Рубін, ”сексуальність - це сполучна ланка між гендерами; левина доля подавлення жінок корениться саме у ній, передається за допомогою неї, конститується всередині неї”. Сучасна психологія в своєму аналізі тендерних взаємодій вже не може ігнорувати соціальну сконструйованість сексуальності, її вплив на формування гендерної ідентичності особистості.
В дійсності тема сексуальності в більшості дотепер закрита і мало обговорюється. Сексуальне просвітлення підлітків в повсякденній свідомості часто асоціюється з сексуальним розбещенням. Існують батьки, які не дозволяють своїм дітям – підліткам відвідувати заняття по сексуальному просвітленню. В той же час не багато з них (батьків) можуть грамотно і правдиво пояснити дітям, як вони з’явилися на світ, що з ними відбувається в підлітковому віці, як правильно займатися сексом, які існують генітальні інфекції і які їх наслідки для чоловічого і жіночого організму, як правильно здійснювати гігієнічний догляд за своїм тілом. В результаті у підлітків може виникнути почуття обіди на батьків за обман (про лелек і капусту), що не буде сприяти довірчим відносинам батьків і дітей. Багато дівчат не підготовлені до раптових менструацій і переживають травматичний дослід. Перші сексуальні контакти (рано чи пізно вони все-таки відбуваються майже у всіх, незалежно від батьків) для дівчаток часто відбуваються “під натиском” і в рамках ієрархічних патріархальних відносин і гендерних стереотипів, які ними часто не усвідомлюються.

Література

1.Кон И.С. Введение в сексологию,1999
2.Кон И.С.Подрастковая сексуальность на пороге 21 века,2001
3.Ильин Е.П.Дифференциальная психофизиология мужчины и женщины,2003





Повна інформація про роботу

реферат "Сексуальність підлітків (гендерна педагогіка)" з предмету "Психологія та педагогіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 17:58. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 766 та скачано 50 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

відмінний реферат про сексуальну поведінку підлітків