Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Теорія ймовірності та математична статистика

Контрольна робота з теорії ймовірностей та математичної статистикиУмови задач

1. Скільки різних слів можна скласти з літер вашого: а) імені? б) прізвища?
2. Магазин отримав товар від трьох постачальників: 50% від першого постачальника, 35 – від другого, 15 – від третього. Яка ймовірність того, що 2 навмання відібрані одиниці товару виготовлено: а) одним і тим же постачальником? б) першим або другим постачальником?
3. На двох полицях стоять книги: на першій – 15 українською і 7 російською мовами, на другій – відповідно 10 і 8 книг. З першої полиці навмання перекладено книгу на другу полицю. Яка ймовірність того, що: а) навмання вибрана з другої полиця книга виявиться українською? б) з першої полиці буде перекладено російську книгу, якщо вибрана з другої полиці книга виявилася українською.
4. Підприємство виготовляє аудіотехніку, 3% якої має дефекти. Для контролю з партії апаратури навмання вибирається 5 виробів. Якщо виріб має дефект, то при перевірці його виявляють з імовірністю 0,94. Яка ймовірність того, що дефект буде знайдено: а) тільки в одному виробі? б) хоча б в одному виробі?
5. Протягом місяця (30 днів) інспекторами ДАІ проводиться в середньому 4 рейди з перевірки технічного стану автомобілів. Знайти ймовірність того, що протягом 2 тижнів (14 днів) буде проведено не більше 3 рейдів.
6. Фірмовий салон продає 20% ексклюзивного одягу. Навмання вибирають 5 виробів. Випадкова величина - число ексклюзивних виробів серед п’яти відібраних. Знайти закон розподілу випадкової величини, математичне сподівання М, дисперсію D і середньоквадратичне відхилення.
7. Випадкова величина задана функцією розподілу. Визначити щільність розподілу f(x), математичне сподівання М, дисперсію D. Знайти ймовірність того, що випадкова величина набуде будь яке значення з інтервалу (1; 2). Побудувати графіки функцій F(X) та f(x).

Розв'язки задач доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з теорії ймовірностей та математичної статистики" з предмету "Теорія ймовірності та математична статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.03.2011 в 20:40. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1665 та скачано 125 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...