Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Теорія ймовірності та математична статистика

Задачі з теорії ймовірностей та математичної статистикиУмови задач

1. Скільки різних слів можна скласти з літер вашого: а) імені? б) прізвища?
2. Кондуктор автобуса зберігає купюри різної вартості у двох кишенях: в одній – 7 купюр по 2 грн. та 3 купюри по 5 грн. в іншій – відповідно 12 та 8 купюр. З кожної кишені навмання дістає одну купюру. Яка ймовірність того, що: а) обидві купюри однієї вартості? б) купюри різної вартості?
3. Тираж популярної газети друкується в двох типографіях. Потужності двох типографій відносяться як 3:4, причому перша дає 3,5% браку, а друга – 2,5%. Яка ймовірність того, що: а) навмання обраний примірник газети буде бракованим? б) бракований примірник газети надруковано в першій типографії?
4. Серед 500 коробок взуття нової колекції в 400 лежить взуття чорного кольору. Яка ймовірність того, що у 4-х навмання вибраних коробках буде: а) одна із взуттям чорного кольору? б) не менше ніж у двох чорне взуття?
5. У податкових накладних є помилки з ймовірністю 5%. Скільки податкових накладних потрібно взяти, щоб найімовірніше число накладних без помилок було 70?
6. Ймовірність прийняття на роботу кожного з 5 претендентів становить 0,2. Випадкова величина - число претендентів, прийнятих на роботу. Знайти закон розподілу випадкової величини, математичне сподівання М, дисперсію D і середньоквадратичне відхилення.
7. Випадкова величина задана функцією розподілу. Визначити щільність розподілу f(x), математичне сподівання М, дисперсію D. Знайти ймовірність того, що випадкова величина набуде будь яке значення з інтервалу (0; 2). Побудувати графіки функцій F(X) та f(x).

Розв'язки задач доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі з теорії ймовірностей та математичної статистики" з предмету "Теорія ймовірності та математична статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.03.2011 в 20:42. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2408 та скачано 139 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали