Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Банківська справа

Формування ресурсів комерційних банківЗміст

Введення
1. Джерела формування кредитних ресурсів комерційних банків
1.1 Власний капітал
1.2 Притягнуті засоби
1.2.1 Депозитні операції комерційних банків
1.2.2 Міжбанківський кредит
1.3 Сучасний стан формування кредитних ресурсів у Україні
1.3.1 Депозити юридичних осіб
1.3.2 Ринок міжбанківських кредитів в Україні
2 Аналіз діяльності банків по формуванню і розміщенню кредитних ресурсів
2.1 Аналіз діяльності банків у 1998 році.
2.2 Аналіз структури балансів найбільших банків України на 1.10.1998
ВИСНОВКИ
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Список використаної літератури

Введення
Формування банками кредитних ресурсів, а також їхнє використання зв'язане з функціями кредиту і насамперед з перераспредилительной функцією. Перераспредилительные процеси зв'язані з однієї сторони з акумуляцією кредитних ресурсів, а з іншого боку - з розміщенням їх у позички.
Раніше діяла система централізованого формування і використання позичкового фонду приводила до того, що в банківській сфері питанням формування ресурсної бази не віддавалося належного значення. Видача коротко- і довгострокових позичок заснуваннями банків не була поставлена в залежність від наявності в них кредитних ресурсів. Контроль за стійкістю фінансового положення банків і ліквідністю їхнього балансу не здійснювався.
Монополія банків на проведення кредитних операцій, тверде закріплення за ними відповідної клієнтури, перебування банківських заснувань на кошторисному фінансуванні не сприяли підвищенню зацікавленості їхніх працівників у розширенні й удосконалюванні операцій по залученню ресурсів.
Сформована практика формування і використання кредитних ресурсів не відповідала потребам ринкової економіки. Тому, в умовах переходу до ринку, функціонування банків на принципах комерційного розрахунку турбота про створення стабільної якісної ресурсної бази є однієї з основних задач у їхнє діяльності.
Усе це визначає актуальність даної теми в даний час. Виходячи з тематики в даній роботі були поставлені задачі:
- розглянути основні джерела кредитних ресурсів;
- вивчити ситуацію по залученню кредитних ресурсів, що склалася в даний час в Україні ;
- проаналізувати діяльність банків по залученню і використанню ресурсів у 1997-1998 р..

Повна інформація про роботу

курсова робота "Формування ресурсів комерційних банків" з предмету "Банківська справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.09.2010 в 19:26. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 409 та скачано 28 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...