Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Історичний розвиток та принципи побудови планів рахунків

Уривки

Питанням створення, удосконалення та втілення планів рахунків бухгалтерського обліку у світі уже протягом століття приділяється велика увага вчених та спеціалістів з метою забезпечення достовірності та створення довіри до бухгалтерського обліку, підвищення його управлінських функцій, втілення на його основі чинної системи оподаткування.
Під планом рахунків бухгалтерського обліку розуміють систему бухгалтерських рахунків, що передбачає їх кількість, групування і цифрове позначення залежно від об'єктів і мети обліку. План рахунків є важливою передумовою правильної організації обліку в народному господарстві. До нього включають як синтетичні (рахунки першого порядку), так і пов'язані з ними аналітичні рахунки (субрахунки або рахунки другого порядку). Побудова плану рахунків забезпечує узгодженість облікових показників з показниками діючої звітності.

Список використаної літератури:

1. Бутинець Ф.Ф. Історія бухгалтерського обліку: В 2-х частинах. Ч.І: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 7.050106 "Облік і аудит"/2-е вид., доп. і перероб. - Житомир: ПП "Рута", 2001. -512 с.
2. Остап'юк М.Я., Лучко М.Р., Даньків Й.Я. Історія бухгалтерського обліку: Навч. посіб. — К.: Знання, 2005. — 276 с. — (Вища освіта XXI століття).

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

доповідь "Історичний розвиток та принципи побудови планів рахунків" з предмету "Бухгалтерський облік" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: рахунків, принципи, Розвиток, планів, побудови, Історичний. Робота опублікована 06.11.2010 в 19:40 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 380 та скачано 34 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...