Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Удосконалення управління основними засобами на підприємствах будівельної індустріїУривки

Розвиток продуктивних сил і виробничих відносин у різних соціально-економічних формаціях обумовлює потребу в удосконалюванні функцій управління процесом виробництва. При цьому однією з найважливіших функцій управління є чітко організована система аналізу.
На кожному підприємстві, особливо будівельної індустрії, важливу роль відіграють матеріальні ресурси, які покликані забезпечити безперервний виробничий процес. Ефективність їх використання залежить від правильності їх планування і розподілу, і впливає на фінансові результати діяльності підприємства. Саме тому на підприємствах потрібно застосовувати аналіз ефективності використання матеріальних ресурсів.
Протягом декількох останніх десятиріч велику роль у розвитку країни займає галузь будівництва. Значення і роль будівельної галузі визначаються її участю в розширеному відтворенні основних засобів усіх галузей національної економіки держави, удосконалюванні галузевої структури і розміщенні підприємств, залученні у виробництво заново відкритих природних ресурсів, комплексному розвитку економіки держави, економічних районів, реалізації програм у галузі містобудування, створенні бази для підвищення матеріального і культурного рівня життя населення.
До складу будівельної галузі національної економіки і будівельного комплексу України входять будівельно-монтажні, підрядні, проектно-конструкторські організації і фірми, науково-дослідні установи будівельного профілю, органи господарського управління будівництвом, а також різноманітне число дрібних і середніх приватних і колективних будівельних фірм .
У будь-якій будівельній організації важливе місце займають матеріальні ресурси, які є засобами виконання будівельних контрактів. Тому управління ефективністю використання матеріальних ресурсів будівельного підприємства є одним з головних завдань управління підприємством.

Повна інформація про роботу

реферат "Удосконалення управління основними засобами на підприємствах будівельної індустрії" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.10.2010 в 15:51. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 385 та скачано 29 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали