Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Фінанси підприємства

Малий бізнес та проблеми його розвитку в УкраїніЗміст

1 Місце та значення малого бізнесу 4
2 Моніторинг малого бізнесу України 10
3 Фінансові ресурси малого бізнесу України 17
Список використаної літератури 2

Анотація

Формування ринкової системи господарювання в Україні пов’язане із зростанням підприємницької активності в усіх сферах економіки. Підприємництво, без сумніву, відіграє визначальну роль у реалізації завдань перехідного періоду. При цьому успішна трансформація адміністративно-командної економіки у соціально спрямовану ринкову неможлива без діяльності підприємців, які обумовлюють відповідні зміни як на мікро, так і на макроекономічному рівні. Одним з перспективних напрямів створення конкурентно-ринкового середовища є розвиток малого бізнесу.

Повна інформація про роботу

реферат "Малий бізнес та проблеми його розвитку в Україні" з предмету "Фінанси підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 13:51. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 458 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали