Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Функції грошей та їх роль у ринкової економікиЗміст

Вступ 3
1. Функції грошей 4
1.1.Гроші як міра вартості 5
12. Гроші як засіб обігу 5
1.3. Гроші як засіб платежу 8
1.4. Гроші як засіб нагромадження 9
1.5.Світові гроші 12
2. Роль грошей у ринкової системі господарювання 14
Загальні висновки 18
Використана література 19

Вступ

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців-економістів є вивчення навчального курсу “Гроші та кредит”. Наукове розуміння проблем грошей, грошового обігу, кредитних відносин, банківської справи є необхідним компонентом становлення професійних економічних знань. Неможливо уявити ефективну роботу економіста без грунтовних знань закономірностей і перспектив розвитку грошово-кредитної сфери нашої економіки, вивчення законодавчих і нормативних документів, що регулюють її функціонування.
Важливою частиною цього курсу є вивчення про гроші — їх сутність, функції та роль у господарстві. У ринковій економіці грошам належить визначне місце. Вони забезпечують життєдіяльність суб’єктів держави, огортаючи всі клітини системи виробничих відносин. Гроші впливають на ринок товарів і послуг. Стан грошового обігу може привести до змін умов економічної рівноваги. Так, при інфляції люди по-іншому підходять до розподілу своїх доходів між заощадженням і споживанням, ніж у періоди стабілізації цін.
Особливого значення вивчення грошей набуває для розуміння функціонування ринкової системи економіки. Оскільки Україна йде до ринкової економіки сучасного типу, регулююча економічна роль держави достатньо велика, то гроші, грошовий обіг є головними інструментами в механізмі державного регулювання, який веде до економічного і соціального прогресу.
Метою цілої роботи є в межах запропонованого обсягу розглянути основні питання, що стосуються функції грошей з економічної точки зору та їхньої ролі у ринкової системі господарювання.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Функції грошей та їх роль у ринкової економіки" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.10.2010 в 23:43. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 744 та скачано 49 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали