Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Інфляція в Україні. Її вимір та шляхи її усуненняЗміст

Вступ
1. Сутність, види та наслідки інфляції
1.1 Економічні причини виникнення інфляції
1.2 Типи та види інфляційних процесів
1.3 Соціальні та економічні наслідки інфляції
2. Способи вимірювання інфляції
2.1 Погляд на поняття інфляції в історичному аспекті
2.2 Індекс цін, як засіб аналізу рівня інфляції
3. Аналіз динаміки інфляції в Україні за роки незалежності
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

Інфляція, темпи її розвитку, процеси протікання є надзвичайно важливими питаннями для економістів будь-якої країни світу. Недарма інфляція, поряд з темпами зміни ВВП, займає чільне місце серед показників загального розвитку економіки. Уряди провідних країн світу складають щорічні, щоквартальні та щомісячні прогнози по протіканню інфляційних процесів в своїх країнах. Населення будь-якої країни уважно стежить за темпами розвитку інфляції, оскільки інфляція в однаковій степені зачіпає як економіку країни в цілому, так і добробут окремого громадянина зокрема.
Саме тому вибираючи тему „Інфляція” для своєї роботи я прагну дати відповідь на такі запитання:
1. Що таке інфляція? Чому вона виникає?
2. Які є види інфляції? І як кожен з видів впливає на економіку країни та добробут населення
3. Як виміряти темпи інфляції? Як боротися з нею?
4. Як протікали інфляційні процеси в Україні з моменту здобуття нею незалежності
Слід відмітити, що з огляду на свою важливість тема інфляції є досить поширеною й розробленою в економічній літературі різних рівнів. Зокрема, чинний президент України Віктор Андрійович ЮЩЕНКО під час своєї роботи на постах Голови НБУ та Прем’єр-міністра України також приділяв неабияку увагу питанням інфляції. При написанні цієї роботи я планую використати і його надбання також.
Отже приступаючи до роботи, я хочу ще раз зауважити, що проблеми інфляції є актуальними для всіх країн світу, в тому числі й для нашої країни. А тому я маю надію, що в ході даної роботи я матиму змогу більш глибоко зрозуміти принципи протікання окремих економічних процесів в Україні, та зробити для себе загальний висновок про стан української економіки для шляхи його поліпшення.

Повна інформація про роботу

реферат "Інфляція в Україні. Її вимір та шляхи її усунення" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 20:57. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1099 та скачано 67 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали