Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Побудова ЗЕД на принципах маркетингу на прикладі діяльності компанії NemiroffЗміст

ВСТУП 3
1 АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА
1.1 Характеристика зовнішньоекономічної діяльності компанії Nemiroff 4
1.2 Аналіз ефективності виробничо-фінансової діяльності компанії Nemiroff 10
2 ПРОЕКТНА ЧАСТИНА
2.1 Сутність управління маркетингом на підприємствах, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю 15
2.2 Процес управління маркетингом на підприємстві 20
2.3 Впровадження ефективної організаційної структури 27
2.4 Вдосконалення збутової політики з метою підвищення конкурентноздатності товарів
2.5 Поліпшення рекламної стратегії компанії на
зовнішніх ринках 31
ВИСНОВКИ 33
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 35
Додатки

Вступ

Зовнішньоекономічні зв’язки стають з часом все помітнішою складовою частиною діяльності українських підприємств та організацій. Зростає інтерес до участі в економічній, виробничій та науково-технічній співпраці з партнерами із зарубіжних країн. В цих умовах все більша кількість робітників виробничої сфери, малих підприємств і державних закладів потребують об’єктивної інформації про світовий ринок, його структурі, організації і техніки здійснення комерційних операцій. Для багатьох підприємств вивчення і реалізація міжнародного маркетингу необхідно внаслідок наростаючої відкритості по відношенню до зовнішніх ринків і з метою вдосконалення їх відносин із цими ринками.

Актуальність обраної теми для українських підприємств неможливо переоцінити. Черговий етап розвитку української економіки привів українські підприємства до освідомлення проблеми необхідності практичного впровадження маркетингових принципів в своїй повсякденній діяльності. Особливо гостро ця проблема постала перед тими підприємствами, які виходять на зовнішні ринки, адже в більш розвинутих країнах управління маркетинговою діяльністю відбувається на якісно вищому рівні. Тому для набуття конкурентних переваг українські підприємства мають враховувати цей факт. Однак для цього необхідні не лише висококваліфіковані спеціалісти, але й певні зусилля по створенню управлінських структур, в компетенцію яких входить планування, організація та контроль маркетингової діяльності на підприємстві.
Мета дослідження полягає в теоретичному обґрунтуванні і методичній розробці нових принципів і практичних етапів вдосконалення управління маркетинговою діяльністю на зовнішньоторговому підприємстві.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Побудова ЗЕД на принципах маркетингу на прикладі діяльності компанії Nemiroff" з предмету "Маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.10.2010 в 20:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 729 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали