Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Тенденції якості у новому тисячолітті. Методологія „Шість сігм”

Зміст

Вступ 3
1. Загальні положення методології „шість сігм” 4
2. Шість сігм – філософія якості для наступного тисячоліття 6
Висновок 14
Список використаної літератури 15

Вступ

Шукаєте місце для святкуваня весілля? Ресторан у Винниках - недорогий та вишуканий бенкетний зал з неповторною атмосферою, де всі гості почуватимуть себе комфортно і невимушено. Замовляйте ресторан у Винниках вже зараз.
В умовах розвитку міжнародної торгівлі і споріднених їй видів діяльності, усіх окремих підприємств та галузей економіки на зовнішньому і внутрішньому ринках повністю залежить від того, наскільки їх продукція або послуги відповідають стандартам якості. Тому я вважаю що проблема забезпечення і підвищення якості продукції актуальна для всіх країн і підприємств. Від її вирішення в значній мірі залежить успіх і ефективність національної економіки. При цьому необхідно враховувати те, що підвищення якості продукції – задача довгострокова і безперервна. Рівень якості продукції не може бути постійною величиною. Вироби залишаються технічно прогресивними, зручними, красивими, модними до тих пір, доки їм на зміну не прийдуть нові, ще більш досконалі, що обумовлено науково-технічним прогресом в науці і техніці. Але на кожному часовому етапі якість продукції повинна бути оптимальною, тобто такою, що максимально задовольняє потреби споживачів при відносно мінімальних затратах на її досягнення.
Останнім часом термін „якість” став основним поняттям, необхідним для встановлення взаєморозуміння у сферах виробництва та обігу, у галузях технічних і економічних показників.
12-16 червня 2000 року у столиці Угорщини м. Будапешті відбулося заключне пленарне засідання 44-го конгресу Європейської організації з якості, гаслом якого було "Ділова досконалість у новому тисячолітті — якість для суспільства". У конгресі взяли участь понад 1000 осіб з 53 країн світу.
Україна була представлена доповіддю Л. Петушенка "Європейська модель ділової досконалості в Україні" і виступом П. Каліти і Т. Каліти "Від процесів управління якістю до цілісної технології безперервного поліпшення компанії".

Висновок

Світовим досвідом економічного розвитку країн доведено, що головна його рушійна сила – ринок, вільна конкуренція. У ринкових господарствах вільна конкуренція веде до пріоритету якості продукції, тому що насиченість розвинутого ринку примушує виробників пропонувати товари високої якості. Зниження цін за умов стабільності функціонування ринку практикується не дуже часто, і конкурують на ньому приблизно однакові за якістю (конкурентноспроможні) товари.
Якість товарів та послуг – це складний соціально-економічний феномен, в якому фокусується перехрещення інтересів споживача та виробника. На успіх на ринкові, тобто на успіх у споживача можуть розраховувати тільки ті виробники, які спроможні оперативно задовольняти різні і досить нестабільні потреби споживачів. Виграш конкретному виробникові забезпечують переваги його системи управління якістю. Через це в розвинутих регіонах світу протягом декількох десятків років економічну конкуренцію поступово заступала конкуренція стратегій розвитку виробництва та конкуренція систем забезпечення якості продукції та послуг. Тривалість цього процесу свідчить про те, що від усвідомлення проблеми до фактичного розв’язання її довелося пройти не легкий шлях. Його наслідком є той факт, що системи забезпечення якості продукції в наш час сприймаються підприємствами, що конкурують, як активна складова їхнього виробничого потенціалу. Дійсно, якщо ці системи функціонують ефективно, то вони забезпечують скорочення виробничих витрат за рахунок їх зниження за такими позиціями, як відходи виробництва, усування браку, гарантійний ремонт виробів, доробка технічної документації, створення страхових запасів, відмови клієнту. А витрати ці надто великі в усіх країнах.

Список використаної літератури

1. Лисенко О. „Оцінка якості реалізації проектів” – Стандартизація, сертифікація, якість - № 3, 2000
2. Ситніченко В. „Тенденції якості у новому тисячолітті” - Стандартизація, сертифікація, якість - № 1, 2000
3. Шаповал М.І. “Основи стандартизації, управління якістю і стандартизації” – К. – 2000

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Тенденції якості у новому тисячолітті. Методологія „Шість сігм”" з предмету "Маркетинг" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: тисячолітті., методологія, новому, тенденції, якості, сігм”, „Шість. Робота опублікована 31.10.2010 в 14:13 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 444 та скачано 14 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?