Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Функціонування виставок, ярмарок, аукціонівЗміст

Вступ стр.3
1. Організація торгівлі на ярмарках, аукціонах. стр.4
Організація торгівлі на ярмарках. стр.4
Організація торгівлі на аукціонах. стр.9
2. Аукційна торгівля. стр.12
Сутність аукційної торгівлі. стр.12
Техніка проведення аукціонів. стр.13
Організаційна форма аукційної торгівлі. стр.18
3. Ярмарки та виставки. стр.19
Поняття, класифікація і значення ярмарок та виставок. стр.19
Організації, які регулюють діяльність ярмарок і виставок. стр.23
Організація участі у виставках і ярмарках. стр.24
Висновок. стр.28
Список використаних джерел. стр.29

Вступ

Виставки і ярмарки - це не просто форум або ринок. Вони є незамінними помічниками кожного підприємця. Значення виставок і ярмарків для експонента визначається насамперед можливістю безпосередньої комунікації з потенційними споживачами й покупцями, постачальниками й субпідрядниками, які зацікавлені в одержанні інформації й налагодженні зв'язків - відслідковувати ринкові тенденції й оцінити позицію свого підприємства на ринку, «сповістити про себе», обмінятися інформацією з фахівцями, - почерпнути раціональні ідеї в поводженні конкурентів і вивчити їхньому політикові, проаналізувати відгуки відвідувачів про якість, ціни товарів його фірми й товарів його основних конкурентів, провести широкомасштабні рекламні заходи щодо просування товарів експонента з використанням найрізноманітніших засобів. Але виставка або ярмарок несуть вигоду не тільки підприємству-експоненту, але й споживачам. Одним з основних переваг ярмарків і виставок є зосередження зразків величезної кількості товарів, вироблених у різних країнах. Це дає можливість покупцеві в короткий час ознайомитися з існуючими на ринку пропозиціями, одержати необхідну консультацію від фахівців, зробити необхідні зіставлення цін і якісних характеристик, провести переговори й комерційні умови, й підписати контракт. При цьому покупець має можливість ознайомитися з товаром у дії, із прийомами його роботи, областю застосування й ефективністю. Це особливо важливо при покупці машин і встаткування. При покупці товарів широкого вжитку велике значення має можливість попереднього ознайомлення з усім асортиментами товарів на основі зразків або їхньої дегустації. Ці фактори забезпечують більшу популярність виставок і ярмарків і, як наслідок, залучають величезну кількість відвідувачів. Торгуете или покупаете товары на интернет аукционах? На уникальном аукционе нового типа одна ставка составляет одну гривну. Отведайте аукцион InWin прямо сейчас и ознакомьтесь с инновационными правилами торгов.

Рік написання: 2011

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

реферат "Функціонування виставок, ярмарок, аукціонів" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.02.2011 в 22:23. Автором даного матеріалу є Jane. З моменту опублікування роботи її переглянуто 475 та скачано 30 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Jane...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали