Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Обґрунтування ефективних сфер застосування основних типів організаційних структур управління для вітчизняних організаційЗміст

ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРИТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ 5
1.1. Сутність управління організацією 5
1.2. Основні типи організаційних структур управління 7
1.3 Ефективні сфери застосування основних типів організаційних структур
управління 16
1.4 Пошук оптимальних типів організаційних структур управління підприємством 18
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ НА ПРИКЛАДІ «ПРИВАТБАНКУ» 23
2.1. Характеристика та організаційно-економічні умови господарювання
«ПриватБанку» 23
2.2. Аналіз ефективності діяльності ЗАТ «ПриватБанк» 31
2.3. Аналіз зовнішнього середовища 35
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР ТА ЇХ ВІДНОШЕННЯ ДО ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ 47
3.1. Поліпшення результативності праці менеджерів з метою підвищення конкурентності організацій 47
3.2 Пропозиція щодо поліпшення введення програми управлінського розвитку 53
ВИСНОВОК 55
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 57

ВСТУП

Актуальність дослідження величезна, адже організація - це процес створення структури підприємства, яка дає можливість людям ефективно працювати разом для досягнення його цілей. Існує два основних аспекти організаційного процесу. Одним з них є поділ організації на підрозділи відповідно цілям і стратегіям, а інший , більш фундаментальний - взаємовідносини повноважень, що пов'язують вище управління з нижчими рівнями працюючих і забезпечують можливість розподілу і координації задач.
При побудові структури системи управління необхідно дотримуватися певних принципів, бо структура є основою системи управління . Вона встановлює ті певні зв'язки між підрозділами , без яких не може функціонувати управління. Один з принципів побудови структури - це визначення ліній влади.
Концепція влади стверджує, що можна вимагати виконання чого-небудь від іншої людини. Розглянемо це на прикладі ЗАТ «ПриватБанк».
Метою даного дослідження є ознайомлення із організаційною структурою управління закритого акціонерного товариства “ПриватБанк” та визначення ефективних сфер застосування основних типів організаційних структур управління .
Досягнення даної мети здійснюється через рішення наступних задач:
- визначення взаємозв’язку організаційної структури та продуктивності праці робітників;
- розгляд загальної характеристики управління та діяльності закритого акціонерного товариства “ПриватБанк”;
- аналіз ефективності діяльності ЗАТ «ПриватБанк»;
- визначення напрямків підвищення ефективності організаційної структури управління.
За умов ринкової економіки підприємствам і організаціям необхідно швидко реагувати на зміни зовнішнього середовища і адаптувати ці організаційні структури до цих змін. Тому дана тема детально розроблена в спеціальній літературі, де викладено загальну характеристику організаційних структур, їх види, значна увага приділена нових форм адаптивних структур, питанню вибору і вдосконаленню організаційних структур управління.
Для написання роботи було обрано організацію ЗАТ «ПриватБанк» з розгалуженою структурою, щоб проаналізувати вплив на організацію зовнішнього середовища і дослідити внутрішній розвиток організації з метою вдосконалення її організаційної структури управління.
При дослідженні застосовувалися методи економічного аналізу: порівняння, графічний метод та планування на основі фактичних даних.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Обґрунтування ефективних сфер застосування основних типів організаційних структур управління для вітчизняних організацій" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.10.2010 в 20:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 950 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали