Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Розробка організаційної структури управління підприємством (задачі та розв'язки)Уривки

Підприємство середніх розмірів має діяти у галузі машинобудівної індустрії. Випускається три види товарів: А, В, С. для створення підприємства необхідно розрахувати потрібну кількість працівників на основі вихідних даних: ІТП, службовців, МОП, основних і допоміжних працівників. Тоді на базі розрахованої кількості працівників і переліку основних функцій побудувати органі граму управління на машинобудівному підприємстві.

Повна інформація про роботу

самостійна робота "Розробка організаційної структури управління підприємством (задачі та розв'язки)" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:17. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 634 та скачано 63 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали