Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Розробка системи менеджменту в організації туризму і відпочинкуЗміст

I. Вступ.
II. Основна частина. с1. Загальна характеристика організації:
a) Загальні положення;
b) Юридичний статус підприємства;
c) Предмет, основні цілі та напрями діяльності підприємства;
d) Майно і кошти підприємства;
e) Органи управління підприємством;
f) Припинення діяльності підприємства.
2. Формування функцій менеджменту на підприємстві.
3. Використання методів менеджменту в організації.
4. Проектування комунікацій на підприємстві.
5. Розробка механізмів прийняття управлінських рішень в організації.
6. Формування механізмів управління групами працівників в організації.
7. Розробка пропозицій з організації та вдосконалення керівництва.
8. Організація управління конфліктами та стресами.
9. Організація праці менеджерів в організації.
10. Зовнішнє середовище організації: поняття, елементи, характеристика, методи аналізу.
III. Висновки. 

Хочешь отлично отдохнуть черноморском курорте? Знакомься с предложениями гостиниц, отелей, санаториев и баз отдыха утес алушта частный сектор. Получи профессиональный совет о выборе оптимального жилья, тура или экскурсии прямо сейчас.

Уривки

У період входження України в СРСР зовнішня туристична діяльність держави перебувала в повному занепаді оскільки в той час за кордон мали право виїзджати лише високопоставлені партійні діячі. Внутрішня діяльність в сфері туризму моло чим відрізнялась від зовнішньої, оскільки все майно яке було в державі знаходилось у власності тієїж держави і таким чином замість туристичної діяльності здійснювався державний розподіл путівок на відпочинок між тими ж державними підприємствами та організаціями.
Після здобуття Україною незалежності, туристична діяльність почала поставати з пеплу. Перші шість років незалежності України були надзвичайно важливими для розвитку туризму в Україні в зв’язку з такими проблемами:
1.    Складність виходу на зовнішній ринок;
2.    Нестабільність законодавства;
3.    Нестача спеціалістів даного напряму;
4.    Податковий тиск;
5.    Нестабільність валюти.
Тільки за останні чотири роки розвиток туризму в Україні значно активізувався. За ці роки стрімко зросла кількість підприємств які надають зовнішні та внутрішні туристичні послуги. Надання послуг по туризму всередині держави дещо відстає від зовнішніх. Це пов’язано з неконкурентноздатністю нашої туристичної інфраструктури залишеної нам СРСР. Однак на даний час ми бачимо, що формується нова база для розвитку туризму в Україні. Таким чином є надія, що через 8-10 років наші курорти  не будуть нічим гірші за відомі курорти Європи.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Розробка системи менеджменту в організації туризму і відпочинку" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.07.2010 в 10:45. Автором даного матеріалу є Роман. З моменту опублікування роботи її переглянуто 575 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Роман...

відмінна робота


Подібні матеріали