Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Соціальний моніторинг в системі управління якістю органів місцевого самоврядуванняУривки

Результати соціального моніторингу фіксуються як офіційно в формі щорічного офіційного звіту для вищого керівництва виконкому, так і в публічній формі друкуються у місцевій пресі та розміщуються на веб-сайтах в Інтернеті. За результатами щорічного звіту про результати соціального моніторингу задоволеності мешканців міста рівнем якості послуг міської виконавчої влади керівництво виконкому розробляє та здійснює відповідні коригувальні дії зі зміною штатного розкладу та делегування повноважень виконавчим структурам та посадовим особам місцевого самоврядування, приймає рішення щодо вдосконалення організаційної структури служб і відділів міськвиконкому, підвищення культури праці осіб місцевого самоврядування, ініціювання інноваційних змін, а в разі потреби – проведення повторних соціологічних досліджень.
Прес-служба міськвиконкому оголошує засади проведення соціального моніторингу та презентує результати моніторингу в різноманітних засобах масової інформації, включаючи місцеву пресу та місцеве телебачення. Завдяки публічній формі представлення результатів моніторингу мешканці міста мають змогу не лише ознайомитися з ними, але й надати свої пропозиції щодо поліпшення якості роботи виконкому.
Світовий досвід переконує, що за допомогою таких соціальних технологій управління, як організація систематичного моніторингу ефективності діяльності місцевих органів влади можна вчасно вирішувати складні соціальні конфлікти, знімати соціальну напругу, блокувати небажані ризикові ситуації, приймати оптимальні управлінські рішення.

Повна інформація про роботу

реферат "Соціальний моніторинг в системі управління якістю органів місцевого самоврядування" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.08.2010 в 15:20. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 521 та скачано 65 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали