Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Задачі зі стратегічного менеджменту 2 (з розв'язками)Уривки

Висновок:

термін окупності початкових інвестицій для застарілого обладнання складатиме 3 роки
Задача 2. Компанія має можливість інвестувати кошти в обладнання для виробництва нової продукції, яке коштує 54 тис. грн. У випадку прийняття проекту воно відразу виплачується. Ціна виробу планується 12 грн./шт. Прямі матеріальні витрати на виріб 4 грн./шт. Заробітна плата незалежно від обсягів продажу в розрахунку на виріб очікується 5 грн./шт. з ймовірністю 0,2, 6 грн./шт. з ймовірністю 0,6, 7 грн./шт. з ймовірністю 0,2. ринкові дослідження виявили, що очікуваний попит на продукцію протягом 5 років становитиме 44 тис. шт. з ймовірністю 0,2, 49 тис. шт. з ймовірністю 0,5, 54 тис. шт. з ймовірністю 0,3. амортизація нараховується простим методом. Оцінюють проект за критерієм очікуваної чистої теперішньої вартості, якщо максимально прийнятний для компанії рівень доходності 10%. Розрахувати ступінь ризику проекту як відхилення ЧТВ від очікуваної ЧТВ.

Повна інформація про роботу

задачник "Задачі зі стратегічного менеджменту 2 (з розв'язками)" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:37. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1387 та скачано 139 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...