Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Застосування комбінованих систем для оплати праці (задачі та розв'язки)Уривки

Задача 1

Побудувати графічно залежність між обсягом виконання роботи (коефіцієнтом виконання норм виробітку) і рівнем заробітку за умови використання системи оплати праці Барта.

Задача 2

Розрахувати нормативний коефіцієнт виконання норм виробітку і розрахувати (з нанесенням на графік) рівні заробітку для таких норм виробітку: N = 10 шт./зміну; N = 15 шт./зміну; N = 20 шт./зміну за умови використання системи переходу від почасової до відрядної оплати праці.

Задача 3

Використовуючи дані задачі 2, показати графічно «мертву зону» за умови, що співвідношення між почасовою і відрядною тарифними ставками залишається без змін, а робітнику повідомили, що при досягненні коефіцієнта норм виробітку у 60% і більше (К = 0,6) йому платитимуть за відрядними розцінками.

Повна інформація про роботу

самостійна робота "Застосування комбінованих систем для оплати праці (задачі та розв'язки)" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:09. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 749 та скачано 70 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали