Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Міжнародна торгівля

Економічні наслідки застосування імпортного мита. Визначення фактичного та оптимального рівня митного захистуЗміст

Вступ
Розділ 1. Аналіз економічних наслідків введення імпортного мита для малої країни
• Вплив митного тарифу на споживачів
• Вплив митного тарифу на виробників
• Тариф як дохід держави
• Чисті втрати країни від митного захисту
Розділ 2. Вплив імпортного мита на економіку великої країни
Розділ 3. Коригування обсягів ефектів від введення імпортного мита
Розділ 4. Визначення фактичного та оптимального рівня митного захисту
Висновки
Список використаної літератури

Вступ

Більшість вчених-економістів послідовно виступають за лібералізацію зовнішньої торгівлі, зниження тарифів і інших торговельних бар'єрів. І хоча саме економісти приклали чимало праці, щоб виявити ті випадки, коли введення тарифів, на їхню думку, є виправданим, у цілому вони ставляться до торговельних бар'єрів більш критично, ніж інші групи населення.
Доводи на користь вільної торгівлі засновані на економічному аналізі, що демонструє її вигоди як для кожної із сторін, так і для всього світового господарства. Висновок, до якого приходять дослідники в результаті цього більш детального аналізу торговельної політики, як і раніше складається в тім, що в загальному випадку вільна торгівля залишається кращою у порівнянні з політикою часткових обмежень. Добравши зміст пропонованого аналізу, ми зрозуміємо, чому думка більшості вчених- економістів відрізняється від позиції тих, хто ратує за збереження торговельних обмежень.
Економічний аналіз виграшів і втрат від зведення бар'єрів на шляху потоків міжнародної торгівлі починається з дослідження такого класичного виду торговельного протекціонізму, як імпортні мита, або митні тарифи.
В ході дослідження ми спробуємо визначити та проаналізувати, які ж економічні наслідки може мати введення імпортного тарифу як для держави в цілому, так і для окремих груп суб’єктів господарської діяльності: виробників та споживачів як у великій, так і малій країні, сформулюємо додаткові наслідки, що можуть спричинити імпортні мита, визначимо механізм формування фактичного рівня митного захисту та порядок виявлення оптимального значення митного захисту.

Повна інформація про роботу

самостійна робота "Економічні наслідки застосування імпортного мита. Визначення фактичного та оптимального рівня митного захисту" з предмету "Міжнародна торгівля". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.11.2010 в 23:42. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1103 та скачано 59 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали