Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Міжнародна торгівля

Пільги та преференції при застосуванні імпортного мита: світовий та вітчизняний досвідЗміст

Вступ 3
1. Визначення поняття тарифна пільга та тарифна преференція 4
2. Вітчизняний досвід застосування тарифних пільг та преференцій 6
Висновки 18
Список використаної літератури 19

Вступ

Застосування тарифних пільг та тарифних преференцій при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності є досить актуальним питанням на сьогоднішній день, так як впроваджувана політика з даного питання надає уявлення про існуючі зовнішньоекономічні зв'язки держави та основні напрямки розвитку закордонних стосунків.
Згідно з нормами Митного Кодексу України (МКУ) митні пільги надаються представництвам іноземних держав та міжнародних організацій. Представництвам іноземних фірм та офіційним особам на території України, а також дипломатичним представництвам України, що перебувають за кордоном, пільги надаватимуться відповідно до вимог МКУ (ст. 286 - 300). Крім митних пільг, на товари можуть надаватися тарифні пільги (тарифні преференції) у вигляді звільнення від сплати мита, зниження ставок мита або встановлення тарифних квот на імпорт товарів. Ці пільги (тарифні преференції) застосовуються виключно на підставі податкового законодавства України, норм МКУ, законів України, укладених в установленому законом порядку (ст. 301).
Виходячи з розглянутих норм МКУ можна зробити висновок стосовно пріоритетності податкового законодавства при проведенні процедур митного оформлення йз застосуванням тарифних преференцій. Окремими статтями МКУ визначено митні пільги для організацій та представництв, що мають дипломатичний імунітет на митній території України та за її межами

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Пільги та преференції при застосуванні імпортного мита: світовий та вітчизняний досвід" з предмету "Міжнародна торгівля". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.11.2010 в 23:37. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 509 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...