Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Охорона праці

Контрольно-розрахункова робота з дисципліни "Охорона праці"Уривки

Задача 3
1. Розрахувати загальне люмінісцентне освітлення, виходячи з норм за розрядом зорової роботи і безпеки праці за вихідними даними.
Висота цеху H - 6м, розміри цеху 15 х 20, напруга мережі - 220В, коефіцієнт відбиття стелі ст=70%, стін с=50%, підлоги - п=40%, світильника з люмінесцентними лампами ЛБ 20-4, який створює потік 1180 лм (Фл).
Розряд і підрозряд роботи - IIВ

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольно-розрахункова робота з дисципліни "Охорона праці"" з предмету "Охорона праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 29.10.2010 в 18:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1216 та скачано 80 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...