Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Охорона праці

Охорона праціУривки

1. За Державними санітарними правилами і нормами роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин (ДСанПІН 3.3.2.007-98) і Правилами охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин визначити метеорологічні умови виробничого середовища для обчислювальної лабораторії. (питання 2)

Хочешь обезопасить свои домашние приборы от перепадов напряжения? Стабилизаторы напряжения отлично с этим справятся, а также повысят комфортность от использования Вашего оборудования и "продлят" их жизнь. Качественные стабилизаторы напряжения по доступным ценам и с бесплатной установкой на cabel-opt.com.ua
Згідно ДСанПІН 3.3.2.007-98 експлуатацію електронно-обчислювальних машин відноситься до категорії робіт „Легка 1а”. До категорії 1а відносяться роботи, виконувані сидячи і супроводжуючися незначною фізичною напругою (ряд професій на підприємствах точного приладо-, машинобудування, швейному виробництвах, у сфері керування і т.п.).
Даний стандарт поширюється на повітря робочої зони підприємств народного господарства. Стандарт установлює загальні санітарно-гігієнічні вимоги до показників мікроклімату і припустимому вмістові шкідливих речовин у повітрі робочої зони. Вимоги до припустимого вмісту шкідливих речовин у повітрі робочої зони поширюються на робочі місця незалежно від їхнього розташування (у виробничих приміщеннях, у гірських виробітках, на відкритих площадках, транспортних засобах і т.п.).
Показниками, що характеризують мікроклімат, є:
1) температура повітря;
2) відносна вологість повітря;
3) швидкість руху повітря;
4) інтенсивність теплового випромінювання.
Оптимальні показники мікроклімату поширюються на всю робочу зону, припустимі показники встановлюються диференційовано для постійних і непостійних робочих місць. Оптимальні і припустимі показники температури, відносної вологості і швидкості руху повітря в робочій зоні виробничих приміщень повинні відповідати значенням, зазначеним у табл. 1.
Припустимі величини показників мікроклімату встановлюються у випадках, коли по технологічних вимогах, технічним і економічним причинам не забезпечуються оптимальні норми.
У кабінах, на пультах і посадах керування технологічними процесами, у залах обчислювальної техніки й інших виробничих приміщень при виконанні робіт операторського типу, зв'язаних з нервово-емоційною напругою, повинні дотримуватися оптимальні величини температури повітря 22-24°С, його відносної вологості 60-40% і швидкості руху (не більш 0,1 м/с). Перелік інших виробничих приміщень, у яких повинні дотримуватися оптимальні норми мікроклімату, визначається галузевими документами, погодженими з органами санітарного нагляду у встановленому порядку.
При забезпеченні оптимальних показників мікроклімату температура внутрішніх поверхонь конструкцій, що обгороджують робочу зону (стіни, стелі й ін.), або пристроїв (екранів і т.п.), а також температура зовнішніх поверхонь технологічного устаткування або його пристроїв, що обгороджують, не повинні виходити більш, ніж на 2°С за межі оптимальних величин температури повітря, встановлених у табл. 1 для окремих категорій робіт. При температурі поверхонь конструкцій, що обгороджують, нижче або вище оптимальних величин температури повітря робочі місця повинні бути вилучені від них на відстань не менш 1м. Температура повітря в робочій зоні, виміряна на різній висоті й у різних ділянках приміщень, не повинна виходити протягом зміни за межі оптимальних величин, зазначених у табл.1 для окремих категорій робіт.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Охорона праці" з предмету "Охорона праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 29.10.2010 в 17:55. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1945 та скачано 66 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінна робота