Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Статистика

Форми статистичного спостереження. Види та способи спостереження. Помилки спостереження та способи їх виправленняУривки

Статистичне спостереження – це спланований захід по збору даних про суспільно-економічні явища, процеси, роботу суб’єктів господарської діяльності, соціально-економічний та кількісний стан населення держави тощо.
Статистичне спостереження – це перша стадія статистичного дослідження, науково-організаційний збір даних про явища і процеси суспільного життя.


Повна інформація про роботу

реферат "Форми статистичного спостереження. Види та способи спостереження. Помилки спостереження та способи їх виправлення" з предмету "Статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.07.2010 в 13:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1052 та скачано 65 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...