Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Обов’язкові види особистого страхування в Україні та їх значенняСтрахування від нещасних випадків може мати обов’язкову та добровільну форми.
Метою обов’язкового страхування є захист інтересів не лише окремих страхувальників, а й усього суспільства в цілому та його складових зокрема, бо категорії людей, яких охоплює держ. обов’язкове страхування, стоять на захисті інтересів держави.
Обов’язкове особисте страхування залежно від джерела сплати страхових платежів поділяється на:
▪ державне обов’язкове (джерелом сплати страхових платежів є Державний бюджет і в разі не¬платоспроможності страховика з таких видів страхування держава гарантує виконання зобов’язань перед страхувальниками) - охоплює військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ, державних податкових інспекцій, працівників митних органів, прокуратури, суддів тощо.
Обсяг відповідальності страховика включає: загибель або смерть застрахованого під час виконання службових обов’язків, одержання травми, тимчасова втрата працездатності застрахованого внаслідок нещасного випадку.
Страхова сума виплачуються у випадку загибелі або смерті заст¬рахованого залежно від розміру грошового утримання за останньою посадою, що її обіймав застрахований, а в разі втрати ним працездат¬ності або встановлення йому інвалідності страхова сума виплачуються у розмірі, який визначається з розрахунку середньої заробітної плати пропорційно до терміну втрати працездатності чи залежно від встано¬вленої групи інвалідності. Страхова сума не виплачується, якщо страховий випадок настає внаслідок навмисних дій застрахованої особи.
▪ обов’язкове - охоплює страхування: на транспорті, працівників пожежної охорони, членів екіпажу і авіаційного персоналу, ризикових професій н/г тощо. Розмір виплати страхової суми залежить від ступеня втрати працездатності чи смерті застрахованого.

  

Повна інформація про роботу

конспект "Обов’язкові види особистого страхування в Україні та їх значення" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 16:44. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1968 та скачано 110 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...