Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Порівняльна характеристика перестрахування та співстрахування

За своєю економічною сутністю перестрахування та співстрахування дуже схожі. В обох випадках здійснюється розподіл страхових внесків та страхо¬вих виплат, наявна співучасть у преміях та страхових ризиках. В обох випадках відповідно координуються страхові фонди різних страхови¬ків (перестраховиків), які одночасно беруть участь в одному й тому самому страхуванні.
Інколи співстрахування розглядається як окремий випадок перест¬рахування, коли одночасно кілька страховиків за взаємним узгоджен¬ням приймають чи передають на страхування великі ризики.
З юридичного погляду співстрахування та перестрахування різні. Страховик, котрий бере участь у співстрахуванні в меншій частці, підпорядковується умовам, узгодженим страховиком, що має більшу частку. Однак це не зобов'язує його, як прийнято у пропорцій¬ному перестрахуванні, підпорядковуватися всім рішенням лідируючо¬го страховика та сплачувати свою частку у збитках на тій підставі, що інші страховики сплатили свої частки.
Страховик, який укладає договір перестрахування, залишається відповідальним пред страхувальником у повному обсязі відповідно до договору страхування. У співстрахуванні, на відміну від перестрахування, страховик залишається відповідальним перед страхувальником лише в розмірі своєї частки.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

конспект "Порівняльна характеристика перестрахування та співстрахування" з предмету "Страхування" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: перестрахування, Порівняльна, співстрахування, характеристика. Робота опублікована 18.09.2010 в 16:19 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 370 та скачано 19 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?