Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Умови забезпечення платоспроможності страховка в Україні згідно з Законом України “Про страхування”Страховики зобов'язані дотримувати таких умов забезпечення платоспроможності:
▪ наявності сплаченого статутного фонду та наявності гарантійного фонду страховика;
▪ створення страхових резервів, достатніх для майбутніх виплат страхових сум і страхових відшкодувань;
▪ перевищення фактичного запасу платоспроможності страховика над розрахунковим нормативним запасом платоспроможності.
Мінімальний розмір статутного фонду страховика встановлюється в сумі, еквівалентній 100 тис. ЕКЮ, за валютним обмінним курсом валюти України, а для страховиків створених за участю іноземних юридичних осіб та іноземних громадян, мінімальний розмір статутного фонду страховика встановлюється в сумі, еквівалентній 500 тис. ЕКЮ.
До гарантійного фонду страховика належать спеціальні та резервні фонди, а також сума нерозподіленого прибутку.
Страховики за рахунок прибутку можуть створювати вільні резерви.
Вільні резерви – це частка власних коштів страховика, яка резервується з метою додаткового забезпечення платоспроможності страховика відповідно до прийнятої методики здійснення страхової діяльності.
Для забезпечення виконання страховиками зобов'язань щодо окремих видів страхування страховики можуть утворювати централізовані страхові резервні фонди та органи, які здійснюють управління цими фондами. Джерелами утворення централізованих страхових резервних фондів можуть бути відрахування від надходжень страхових платежів, внески власних коштів страховика, а також доходи від розміщення коштів централізованих страхових резервних фондів.

  

Повна інформація про роботу

конспект "Умови забезпечення платоспроможності страховка в Україні згідно з Законом України “Про страхування”" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 16:35. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 977 та скачано 84 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали