Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Безкоштовні реферати

Моделирование программного обеспечения системы управления кадрамиЗміст

Розробка інформаційної системи управління персоналом 1
Введення 3
1 аналітична частина 5
1,1 Основи процесу управління персоналом 5
1,2 Управління персоналом в ЗАТ «Фокстрот» 12
1.2.1 Організація процесу найму та адаптації співробітника 12
1.2.2 Організаційне забезпечення 15
1.2.3 Організація управління персоналом в Фокстрот 21
1.3. Аналіз ринку інформаційних систем управління персоналом 24
2 Розробка автоматизованої системи управління персоналом в компанії фокстрот 33
2,1 Аналіз бізнес-процесів управління персоналом 33
2,4 Концептуальна схема автоматизованої системи 36
2,5 Схема функціональної структури 45
2,6 Характеристика комплексу задач і опис вхідний і вихідний інформації 46
2,7 вимоги до програмному і технічного забезпечення 51
3. розрахунок економічної ефективності проекту 58
3,1 Здійсненність і економічна доцільність розробки 58
3,2 Розрахунок кошторису витрат 58
3,3 Економія від впровадження автоматизованої системи 61
4. вимоги до безпеки праці 62
4,1 Виявлення шкідливих і небезпечних факторів. 62
4,2 Заходи по захисту від шкідливих і небезпечних факторів. 65
Висновок 68
Перелік посилань 69
ДОДАТКИ 70

Уривки

Управління персоналом в ЗАТ «Фокстрот»
1.2.1 Організація процесу найму та адаптації співробітника


Выбираете кондиционер? Специалисты компании «Циклон-Юг» помогут Вам купить кондиционер по ряду свойств: качество, цена, уровень шума, мощность, экономичность, дизайн, дополнительные функции. Также Вы сможете узнать кондиционеры в одессе цены онлайн.
Група компаній "Фокстрот" - широко розповсюджена по Україні мережа магазинів та центрів сервісного обслуговування, в яких працюють понад 7 тис. осіб. Представлена ​​торговими мережами "Фокстрот", "FoxMart", "
За версією журналу Кореспондент «ФОКСТРОТ» - в трійці лідерів-роботодавців Україна. А також група компаній «ФОКСТРОТ» увійшла до списку кращих навчальних бізнес-структур України. Діловий журнал «Навчання персоналу» вперше в Україні провів репутаційне дослідження, яке лягло в основу рейтингу «Компанії, які найкраще навчають свій персонал». Саме «ФОКСТРОТ» експертне співтовариство ринку вважає одним з найбільш потужних каталізаторів ринку навчання персоналу в країні. Це заслужене визнання Навчального центру холдингу, організованого Департаментом управління персоналом ГКФ.
Керівництво компанії вважає, що основним є принцип «Основний актив холдингу - це персонал» [http://foxtrot.ua]
ГК «Фокстрот» надає своїм співробітникам соціальні гарантії і пропонує нові стандарти життя, гарантує рівні можливості зростання, сприяє постійному підвищенню кваліфікації персоналу.
Перш ніж приймати на роботу нових співробітників, проводиться ретельний відбір. Зокрема, за допомогою структурованого інтерв'ю або ассесмент-центру виділяється компетенції, якими володіє кандидат, визначаємо, чи відповідають його компетенції того рівня, який необхідний для роботи в нашій компанії, і результати центрів оцінки, звичайно ж, враховуємо при адаптації.
Адаптація продавців проходить у вигляді стажування, включеної в випробувальний термін. Система адаптації дозволяє новачкові отримати базові знання, вміння, навички продавця побутової техніки та електроніки і, що дуже важливо, дозволяє йому максимально комфортно влитися в колектив.
У перші дні тренінг-менеджери Навчального центру «Фокстрот» читають для нових продавців тренінг з філософії продажів першого рівня. Цей тренінг спеціально розроблений співробітниками нашого УЦ і дозволяє новачкам зрозуміти специфіку роботи в торговій мережі «Фокстрот». Далі вони стажуються протягом 2-х тижнів в магазині за попередньо розробленим планом, де буквально погодинно прописано, якими знаннями новий співробітник повинен опанувати, чому навчитися, які кількісні та якісні характеристики товару повинен засвоїти.
Новачок знайомиться з правилами, корпоративними стандартами діяльності компанії, обов'язками продавця, отримує базові знання технічних характеристик, вчить стандарти обслуговування покупців, правила «Програми комфорту». В ході стажування, та й усього випробувального терміну, у новачка є наставник - зазвичай це старший продавець, який і проводить індивідуальне навчання, консультації.
У період випробувального терміну стажист оцінюється за такими критеріями:
• виконання дисципліни, правил поведінки, обов'язків продавця;
• підсумки роботи (результативність продажів);
• характер взаємодій в колективі;
• виконання стандартів обслуговування (Програма «Прихований покупець»);
• виконання планів по «Програмі комфорту»;
• успішна здача іспиту з тех. навчання.
Успішно завершеною стажування вважається тоді, коли зданий свого роду іспит. Іспит проводиться в усній формі при обов'язковій присутності старшого продавця як наставника і експерта
Куратор за підсумками випробувального терміну заповнює документ з результатами за всіма критеріями. Рішення про закінчення випробувального терміну приймає директор магазину на підставі критеріїв оцінки. При успішно пройденої програмі стажування новому співробітнику присвоюється статус Продавця-консультанта.
Співробітник у відділі персоналу видає адаптаційну карту, яка повинна бути заповнена на протязі всього періоду адаптації. Це дозволить надалі оцінити ефективність адаптаційної процедури.
День перший. Дооформлюються документи про прийом на роботу. Співробітник знайомиться зі своїм наставником, начальником відділу, майбутніми колегами. Знайомиться з історією, цілями, завданнями компанії. Зі структурою, відділами та їх взаємодією. Для наочності і кращого засвоєння інформації це подається у формі фільму-презентації про компанію. Після чого менеджером з персоналу задаються питання на розуміння побаченого і почутого. У співробітника після закінчення ознайомлення можуть виникнути питання, на які менеджер по персоналу повинен відповісти. Після чого співробітник знайомиться з технікою безпеки, положеннями про конфіденційність в компанії. Наставник знайомить співробітника з побутовими правилами. На цьому перший день по насиченню інформацією і закінчений. Новий співробітник може сам задавати питання, знайомитися з продуктами.
День другий. Тренером компанії проводиться серія коротких презентацій про продукти організації.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Моделирование программного обеспечения системы управления кадрами" з предмету "Програмирование". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.05.2012 в 10:28. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 302 та скачано 133 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

работа качественная, на русском языке