Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Безкоштовні реферати

МП АБЗ «Надія» як суб’єкт господарської діяльності та об’єкт плануванняУривки

Асфальтобетонний завод «Надія» являється приватним підприємством.
Мале підприємство АБЗ «Надія» - це самостійно регулююче господарство, що здійснює організацію праці, самостійно визначає кількість працівників.
Мале підприємство – це форма підприємницької діяльності, суб’єкт якої несе повну відповідальність перед кредиторами і самостійно управляє всіма стадіями виробничої та комерційної діяльності. Переваги приватного підприємства полягають у тому, що рішення приймаються особисто та швидко. Недоліком є те, що ризикують самі власники, відповідальність перед кредиторами, вони несуть всім своїм майном.[1.c.10]
Мале підприємство АБЗ «Надія» являє собою незалежну, недержавну, новостворену господарсько - комерційну організацію. Підприємство засноване громадянами України: Кравчук Іриною Миколаївною та Паніним Іваном Михайловичем.
Суб’єктом підприємницької діяльності являється саме приватне підприємство.
Об’єктом вважається виробництво продукції, тобто результати роботи асфальтобетонного заводу.
Майно підприємства складають основні фонди та інші кошти, а також інші цінності, що відображаються на його балансі. Підприємство вільно користується, володіє та розпоряджається своїм майном відповідно до його призначення. Джерелами формування майна підприємства є:
- грошові і матеріальні внески засновників;
- доходи, отримані від реалізації продукції;
- кредити банків.
Директор організовує роботу підприємства і несе персональну відповідальність за його діяльність.

Möchten Sie schnell berechnen die Höhe der Zinsen für das Darlehen? Zu diesem Zweck ein Darlehen kreditrechner online, die berechnet sofort alle Ihre Zahlen auf das Darlehen.
Директор самостійно вирішує усі питання підприємства, без довіреності діє від імені підприємства, представляє його в установах, підприємствах, організаціях, розпоряджається майном, укладає будь – які не заборонені законом угоди, відкриває в банках розрахунковий та інші рахунки. В установленому порядку приймає на роботу і звільняє з роботи персонал, видає накази та розпорядження, обов’язкові для персоналу МП АБЗ «Надія».
Контроль за фінансовою та господарською діяльністю МП АБЗ «Надія» здійснює Державна податкова адміністрація та інші державні органи, на яких покладено обов’язок здійснювати контроль за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності.
МП АБЗ «Надія» являється виробником асфальтобетонної суміші для покриття автомобільних доріг, вулиць, тротуарів, а також аеродромів та гідротехнічних споруджень.
Мале підприємство асфальтобетонний завод «Надія» представляє собою комплекс технологічного обладнання з автоматичним та дистанційним управлінням. Вони мають високий рівень уніфікацій вузлів і агрегатів, завдяки чому працюють в різних умовах експлуатації.
Асфальтобетонний завод являє собою складне підприємство і має наступні цехи: складський, транспортний, бітумний, змішувальний і енергетичний. Крім того, на території заводу розміщується контора, лабораторія, майстерня, столова, медпункт, склад ГСМ.
Зберігання матеріалів на МП АБЗ «Надія» організовується на складах, які класифікуються за наступними ознаками:
- за видом продукції – склади щебеню, піску, бітуму, мінерального порошку, ГММ;
- за способом зберігання – відкриті площадки для зберігання матеріалів (щебеню, піску), навіси для зберігання продукції, закриті склади для зберігання продукції , фізико – механічні властивості якої змінюються на відкритому повітрі (мінеральний порошок).
Асфальтобетонний завод для приготування асфальтобетонної суміші виконує такі технологічні операції: сушка і підігрів кам’яних матеріалів, сортування їх за фракціями, дозування мінеральних і в’яжучих матеріалів та інше. Всі ці операції відбуваються у змішувальному цеху.
В першу чергу перемішують сухі матеріали, а потім вводять органічні в’яжучі. Тривалість перемішування залежить від організаційного складу асфальтобетонної суміші (для крупно і середньозернистих сумішей не менше 20с.; для мілко зернистих – 45с.; для піщаних – 60с.).
Спосіб введення органічних в’яжучих сприяє великому впливу на перемішування і якість суміші. Спочатку повністю обкачуються дрібні фракції, потім перемішуються крупні.
МП АБЗ «Надія» забезпечує економічні інтереси та задовольняє потреби держави, населення та обороти країни в удосконаленні та розвитку автомобільних доріг загального користування.
Предметом діяльності Асфальтобетонного заводу «Надія»:
- виробництво асфальтобетонної суміші для покриття доріг;
- збут власної продукції.
За виготовлення якісної асфальтобетонної суміші слідкує лабораторія АБЗ. Якість асфальтобетонної суміші формується на всіх етапах її виготовлення, тому сировина повинна бути найкращою. Тому підприємство уклало угоду з такими фірмами , які здатні забезпечити наше підприємство потрібною сировиною. А саме: ТОВ «Віктор», яке постачає пісок, МП «Експрес» , що забезпечує поставку щебеню; ЗАТ «Гарант», яке являється постачальником мінерального порошку та інші, які також впливають на виготовлення асфальтобетонної суміші.
Покупцями являються різноманітні фірми, організації, які здійснюють будівництво доріг країни. Постійними покупцями асфальтобетонної суміші нашого МП АБЗ «Надія» являються: ПП «Смуга», ВАТ «Житомироблавтодор» та багато інших , які здійснюють будівництво ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування. Наявність великої кількості покупців пов’язана насамперед з тим, що продукція асфальтобетонного заводу «Надія» є якісною, а ціна на асфальтобетонну суміш порівняно з конкурентами – доволі низькою.
Якісними характеристиками продукції МП АБЗ «Надія» є: довговічність, міцність, надійність. МП АБЗ «Надія» є конкурентоспроможним підприємством, оскільки здатний забезпечувати випуск і реалізацію конкурентоспроможної продукції, та прибутковість за умов конкурентного ринку. Якість та конкурентоспроможність асфальтобетонної суміші на заводі забезпечується завдяки належної технічної оснащеності виробництва, запровадження новітньої техніки і технології виробництва, запровадження сучасних форм і методів організації виробництва та управління, удосконалення методів контролю, застосування узгодженої системи прогнозування і планування.
Повна інформація про роботу

курсова робота "МП АБЗ «Надія» як суб’єкт господарської діяльності та об’єкт планування" з предмету "Планування та контроль на підприємстві". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.07.2012 в 06:54. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 323 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

відмінна курсова про планування і контроль на підприємстві


Подібні матеріали