Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Безкоштовні реферати

Політична участь як обов’язкова умова політичного процесу і політичної діяльностіЗміст

Вступ..…3
1. Сутність політичної участі …....…4
2. Мотивація політичної участі..12
Висновки..…..14
Список використаної літератури.15

Уривки

Політична участь — це залучення (залучення) членів соціально – політичної спільноти в існуючі всередині неї політичні відносини і структуру влади. Більш конкретно політична участь розглядається як участь громадян у певних справах держави.
Політична участь – це цілеспрямовані дії громадян та їх об’єднань, через які вони впливають або намагаються впливати на процес прийняття політичних рішень, формування владних інститутів, функціонування політичної системи через призму відстоювання (вираження) власних інтересів або реагування на дії суб’єктів політичних відносин[5,134].

Висновки

Знаете ли Вы, что в Сумской области откроют современный перинатальный центр? Губернатор области юрий павлович чмырь сказал, что теперь на Сумщине будут созданы все условия для комплексного медобслуживания матери и ребенка. На сегодня, модернизация медицины является одним из приоритетных направлений развития страны.

Політична участь є одним з механізмів підтримки стабільності суспільства та є головним елементом його політичної підсистеми, за допомогою якого нейтралізується відчуженість широких верств громадян від процесу прийняття політичних рішень.
Д. Маклелланд і Дж. Аткінс запропонували класифікувати усі мотиви участі громадян у політичному процесі у три групи, а саме:
o мотив влади та/або мотив контролю — базується на притаманній людині потребі домінувати над іншими або протистояти домінуванню над собою;
o мотив досягнення (мети, успіху, уникнення поразки та ін.) — полягає у потребі досягнення особистості намічених цілей із максимальним ефектом та використання політичної участі як інструмента для досягнення успіху та уникнення невдачі;
o мотив аффіліацїї (налагодження дружніх стосунків з іншими) — ґрунтується на соціальній потребі людини бути членом певної групи та уникнути ізоляціонізму .
Повна інформація про роботу

реферат "Політична участь як обов’язкова умова політичного процесу і політичної діяльності" з предмету "Політологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.05.2012 в 11:30. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 368 та скачано 39 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

відмінний реферат з політології