Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Безкоштовні реферати

Статут малого підприємстваПовна назва роботи: Статут малого підприємства асфальтобетонний завод "Надія"

Зміст

1. Загальні положення.
2. Мета та предмет діяльності підприємства.
3. Юридичний статус підприємства.
4. Майно підприємства.
5. Органи управління.
6. Контроль за діяльністю підприємства.
7. Облік та звітність.
8. Припинення діяльності.
9. Зміни та доповнення до Статуту Підприємства.

Уривки

1. Загальні положення

1.1. Мале підприємство АБЗ “Надія” являє собою незалежну, недержавну, новостворену, господарсько – комерційну організацію на підставі законодавства України та рішення засновників.
1.2. Підприємство засноване громадянами України Кравчук Іриною Миколаївною, котра мешкає за адресою : м. Житомир , вул. Шевченка, буд. 73,кв.98, паспорт ВМ 193140, виданий Корольовським РВ УМВС України в Житомирській області 23 жовтня 1997 року ; Паніним Іваном Михайловичем , який мешкає за адресою: м. Житомир , вул.. Шевченка, буд. 79, кв. 121, паспорт виданий Корольовським РВ УМВС України в Житомирській області 27 липня 1991 року.
1.3. Повна назва: Мале підприємство “Асфальтобетонний завод “Надія”.
1.4. Скорочена назва Підприємства: МП АБЗ “Надія“. Місце- знаходження Підприємства : Україна, м.Житомир вул. Черняхівська 77.

2. Мета та предмет діяльності підприємства

Хотите сохранить Ваш ipad в целости и сохранности на протяжении длительного периода времени? Все просто - приобретите кожаные чехлы для ipad 3 киев в интернет магазине zcover. Откройте онлайн каталон чехлов для ipad и выберите себе тот, который лучше всего подходит Вашему вкусу.
2.1. Метою діяльності Підприємства є здійснення виробничої, комерційної діяльності з метою приготування асфальтобетонних сумішей різного складу , що використовуються для покриття доріг, вулиць, тротуарів, а також аеродромів та гідротехнічних споруд та отриманням прибутку для задоволення соціально – економічних потреб Засновників та працівників Підприємства .
2.2. Предметом діяльності Підприємства є :
2.2.1. Діяльність у сфері дорожнього господарства:
- створення сучасної інфраструктури в галузі переробки та реалізації продукції дорожнього господарства ;
- впровадження високоефективних технологій по виробництві продукції дорожнього господарства з використанням нових технологій .
2.2.2. Виробництво асфальтобетону;
2.2.3. Оптова торгівля асфальтобетоном .
Повна інформація про роботу

проект "Статут малого підприємства" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.08.2012 в 15:47. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 275 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

коротенький статут малого підприємства


Подібні матеріали