Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Дипломні роботи

Cтворення колекції жіночого одягу та виконання ескізів моделей з урахуванням джерела натхненняЗавдання до дипломної роботи

Створити колекцію жіночого одягу та виконати ескізи моделей з урахуванням джерела натхнення.

Зміст

Вступ _ 4
1. Джерело натхнення_ 7
2. Художнє проектування колекції_ 12
2.1. Функції костюма і мода 13
2.2. Формоутворення в колекції 17
2.3. Принципи зв’язку елементів у костюмі 21
2.4. Симетрія, асиметрія, зорові ілюзі ї 24
2.5. Колір, як засіб гармонійного рішення в костюмі__ 27
2.6. Фактура і декор при створенні колекції 30
3. Конструктивний розділ_ 33
3.1. Опис зовнішнього вигляду та художнього оформлення моделі 34
3.2. Розрахунок та побудова креслення конструкції обраної моделі_ 35
3.2.1. Розрахунок та побудова креслення жіночої основи _ 35
3.2.2. Розрахунок та побудова креслення основи рукава __ 38
3.2.3. Розрахунок та побудова креслення основи жіночих брюк __ 40
3.3. Нанесення ліній фасону та моделювання 43
3.4. Розміщення лекал __ 61
4. Охорона праці__ 63
4.1. Правові та організаційні основи охорони праці на під-тві _ 64
4.2. Техніка безпеки на швейному виробництві_ 66
4.3. Пожежна й електронебезпека _ 67
4.4. Гігієна праці та виробнича санітарія__ 69
Висновки__ 64
Список використаних джерел _ 67
Додатки __69

Вступ

Хотите добавить архитектурной индивидуальности и неповторимости интерьеру Вашего дома? Лепной декор из высококачественного полиуретана придает изысканность и великолепие любому дизайну интерьера от классики до модерна. Кроме этого, полиуретан является прочным и экологически чистым материалом и выдерживает большие перепады температур.

Ваш одяг це ваша "візитна картка". Усім відомо, зустрічають по одежі, а проводжають по розуму. Але до оцінки розуму й здатності людини справа може й не дійти, якщо його зовнішній вигляд буде неохайним і неприємним для співрозмовників. Що б там не казали, а перше враження про людину складається за її зовнішнім виглядом. Кожному з нас хочеться одягатися елегантно й вишукано. Гарний смак завжди був ознакою вихованості. Виготовленням одягу займається швейна промисловість.
Одяг - це предмет першої необхідності в житті людини, він належить до речей його особистого користування, під одягом розуміють виріб, що покриває тіло людини. У широкому значенні одяг - це й костюм, і взуття, і головний убір, і панчохи, і рукавички - усе те, що надягає людина. Одяг захищає людину від несприятливих впливів навколишнього середовища: від дощу й вітру, від холоду й палючого сонця.
Він займає певне місце в спілкуванні. Виконуючи особливу роль у формуванні першого враження про людину, він постійно залишається одним з важливих атрибутів іміджу.
Основними завданнями швейної промисловості є : по-перше - це задоволення потреби людей в одязі, по-друге - це висока якість пошиття одягу, а по-третє - це різноманітний асортимент. Так само у швейній промисловості присутні й недоліки. У першу чергу це не цікавий та не великий асортимент швейних виробів, а по друге низька якість пошиття. Ви, напевно, і самі помітили що на сьогоднішній день дуже важко придбати оригінальний і якісний одяг, а з цим треба якось боротися. Для цього й потрібна спеціальність модельєра - конструктора. Він повинен створювати оригінальні моделі, поповнювати наш асортименти й виводити Україну на міжнародний рівень.
Український дизайн до більших змін тільки готується. Майже всі
успішні вітчизняні модельєри заявляють про намір створювати колекції другої й третьої лінії, розраховані на средньоціновий сегмент і масового покупця. По якості ідей і оригінальності авторського почерку багато українських дизайнерів можуть конкурувати зі світовими модними будинками.
Західний фешн - бізнес зацікавлений у появі нових імен, свіжих ідей і неординарних рішень. Але щоб потрапити в поле зору великих і ведучих будинків моди, одних ідей недостатньо. Українські дизайнери вже досягли такого рівня, що з ними хочуть працювати кутюр'є зі світовим ім'ям.
Моделювання одягу-це вид декоративно - прикладного мистецтва. Мистецтво - це самовираження конструктора - модельєра й відтворення дійсності, мова почуттів і гра уяви, особливого роду гра й молитва, утвір рук людських... Твором мистецтва називають далеко не всі твори, це повинне бути щось дуже якісне, найцікавіше й здатне змінити свідомість глядача. Мистецтво сприймається людиною всіма органами почуттів.
Джерелом натхнення моєї дипломної роботи став кокон метелика. Якось навесні я спостерігала дуже цікаве видовище, перетворення кокона на метелика. Метелик - це дракона образ. Це те, що повзало, скукожівалось в коконі і злетіло, розправивши крила. Перетворення і політ - це сни, які стали реальністю. Метелики живуть на квітах, їх крильця нагадують пелюстки квітів. Квіти не вміють літати, але метелики навчили їх це робити. Квіти злетіли вгору, і це було чудово.
Я хочу щоб мої моделі були яскраві, повітряні, як метелики, щоб глядач який буде ними любуватися не зміг відірвати погляд. Метою моєї дипломної роботи є створення моделей, які б не тільки були цікавими і яскравими але й ховали всі недоліки жінки.

Висновки

Я хочу щоб мої моделі були яскраві, повітряні, як метелики, щоб глядач який буде ними любуватися не зміг відірвати погляд. Метою моєї дипломної роботи було створення моделей, які б були цікавими і яскравими як метелики.
Я вважаю, що впоралася зі своїм завданням, я створила не тільки чудові, комфортні, гарні, костюми, але й сховала всі недоліки жінки.
Серед питань, що мають велике значення для формування зовнішнього вигляду людини й вираження його внутрішнього змісту, існує питання про костюм. Багатовікова історія костюма говорить не тільки про те, наскільки складні його форми, коли вони з'явилися і як розвивалися, але й тому, яку соціально - художню ідею несе костюм, як і якими засобами виражається ця ідея, а так само про те, як зв'язаний костюм із суспільством і часом. Зміна форми костюма називається модою. За всю історію людства вона пройшла кардинальні зміни перевтілення.
Одяг - це предмет першої необхідності в житті людини, він належить до речей його особистого користування. Виготовленням одягу займається швейна промисловість. Моделювання одягу-це вид декоративно - прикладного мистецтва.
Мистецтво - це самовираження конструктора - модельєра й відтворення дійсності, мова почуттів і гра уяви, особливого роду гра й молитва, витвір рук людських...
Джерелом натхнення моєї дипломної роботи став кокон метелика. Якось навесні я спостерігала дуже цікаве видовище, перетворення кокона на метелика. Метелик - це дракона образ. Це те, що повзало, скукожівалось в коконі і злетіло, розправивши крила. Перетворення і політ - це сни, які стали реальністю. Метелики живуть на квітах, їх крильця нагадують пелюстки квітів. Квіти не вміють літати, але метелики навчили їх це робити. Квіти злетіли вгору, і це було чудово.

Список використаних джерел

1.Жученкова С.И. Системный подход к цветному проектированию костюма. М.: 1999.
2.Кантор К. Правда о дизайне. М.: А НИР, 1996.
3.Кільпе М.В. Композиция. М.: 1996.
4.Козлова Т.В. Художественное проектирование костюма. М.: Легкая и пищевая промышленность, 1982.
5.Козлова Т.В., Рытвинская Л.Б., Тимашева З.Н. Моделирование и художественное оформление женской и детской одежды. М.: Легпромиздат, 1990.
6.Нестережо О.И. Краткая энциклопедия дизайна. М„; Молодая гвардия, 1994.
7.Пармон Ф.М. Композиция костюма. М»: Легпромиздат, 1997.
8.Степучев P.A. Стилистика костюмографического языка. М.: 1993.
9.Бердник Т.О. Моделирование и художественное оформления одежды. Ростов н/Д: Феникс, 2001.
10.Бердник Т.О. Художественно-проектная разработка творческой коллекции костюмов. Ростов н/Д: 2005.
11. Геврик Є. О. Охорона праці. - К: Ельга, Ніка-Центр, 2003. - 280 c.
12. Охрана труда и техника безопасности на промышленном предприятии : Тематический сборник: вып.2., 2004. - 104 c.

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Cтворення колекції жіночого одягу та виконання ескізів моделей з урахуванням джерела натхнення" з предмету "Дипломні роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.04.2011 в 08:26. Автором даного матеріалу є Олена. З моменту опублікування роботи її переглянуто 3029 та скачано 108 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олена...

супер работа


Подібні матеріали