Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Ковальська дільниця: проект црм з розробкою технологічного процесу відновлення диска натискної муфти керування ходової частини трактора Т-1

Зміст

Вступ..4
1.Технічна частина………6
1.1 Призначення майстерні. ………6
1.2 Розрахунок трудомісткості ремонтних робіт……...7
1.3 Режим роботи майстерні………9
1.4 Визначення фондів часу……….10
1.5 Розрахунок штату майстерні….11
1.6 Підбір обладнання для відділення………12
1.7 Розрахунок площі відділення…14
1.8 Розрахунок освітлення………...14
1.9 Розрахунок вентиляції. ……….16
2.Технологічна частина…21
2.1 Порядок складання КТПР……..21
3.Економічна частина…...22
3.1 Розрахунок витрат на відновлення деталі22
Література……..27

ВСТУП

Хочешь комфортно себя чувствовать на работе? Тогда тебе нужна удобная офисная мебель высочайшего качества. Именно такую мебель прозводит Балтийский мебельный комбинат (БМК), который также занимается продажей офисной мебели в СПб. Доступные цены, собственная транспортная база, консультации специалиста - вот некоторые из преимуществ БМК.

Головним напрямком агропромислового комплексу України є інтенсифікація сільськогосподарського виробництва на основі технічного переоснащення, що пов’язане з виробництвом машин, збільшенням автоматизованих засобів механізації і вдосконаленням інженерної служби.
Виконуючи завдання, сучасна промисловість оснащує сільськогосподарською першокласною технікою, а саме: тракторами, землеробними та спеціальними машинами, автомобілями і другими засобами механізації. Машино - тракторні станції, які мають першокласну техніку, представляють собою індустріальну матеріально-технічну базу і являються вирішальною силою в розвитку сільськогосподарського виробництва. В своєму розвитку сільське господарство досягало великих успіхів, однак дуже відстають ряд важливих галузей і мають великі недоліки в роботі машино-тракторних станцій.
Основні причини великих недоліків в роботі МТС заключається в тому, що більшість машино-тракторних станцій не були забезпечені кваліфікованими кадрами механізаторів. Великими недоліками являються відсутність у багатьох МТС необхідної ремонтної бази і приміщень для зберігання у неробочий час тракторів і машин. Оснащення МТС спеціалізованим ремонтним обладнанням дозволяє впроваджувати більш прогресивний метод ремонту. Сутність цього прогресивного методу полягає в тому, що всі роботи по ремонту машин організовуються по вузлам. Відповідно особливостям операції по розбиранню, ремонту і збиранню того чи іншого вузла трактора чи іншої машини в майстерні установлюються спеціалізовані робочі місця. Коли робоче місце оснащене спеціальними інструментами, робочими і контрольними приладами необхідними для ремонту тільки того вузла машини, який закріплений за даним робочим місцем.
В умовах сучасного виробництва необхідно забезпечити безвідказність машин після проходження ремонту, високу продуктивність та збільшення строків експлуатації. Для цього створена ремонтно-технічна база, розвиток та становлення якої йшло одночасно з механізацією сільськогосподарського виробництва.
Курсове проектування повинно сприяти закріпленню та поглибленню знань, отриманих студентами за час навчання. Виконуючи курсові проекти студент готує себе до вирішення більш складної інженерної задачі - дипломного проектування. Під час курсового проектування, студент повинен вирішити у відповідності до завдання конкретні конструктивні технологічні і організаційно-економічні задачі.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Ковальська дільниця: проект црм з розробкою технологічного процесу відновлення диска натискної муфти керування ходової частини трактора Т-1" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: скачати курсова робота безкоштовно. Робота опублікована 22.04.2011 в 16:12 її автором (santifik). З моменту опублікування роботи її переглянуто 377 та скачано 17 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

santifik...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?