Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Мова програмування Visual Basic for Applications (VBA)

Зміст

I. Мова програмування Visual Basic for Applications.
1. Що являє собою Visual Basic for Applications?
2. Коротка історія мови Visual Basic for Applications.
3. Що можна зробити на Visual Basic for Applications?
II. Загальні поняття про VBA.
1. Алфавіт мови.
2. Ідентифікатори.
3. Зарезервовані слова.
4. Змінні.
5. Константи.
6. Типи даних.
7. Вирази.
8. Операції.
9. Пріоритет операцій.
10. Оператор присвоювання.

Висновок
Список використаної літератури

I. Мова програмування Visual Basic for Applications

1. Visual Basic for Application (VBA) – це об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня, що є одним з діалектів дуже популярної мови програмування Visual Basic. Visual Basic for Applications є новітнім втіленням Microsoft Visual Basic 3.0 для Windows. Фахівці корпорації Microsoft перенесли Forms Designer з Visual Basic, зв'язали Visual Basic з Excel, а потім додали діалогові таблиці замість Forms Designer. Додатково вони зробили всі команди і об'єкти Excel (елемента, таблиці і т.п.) доступними для Visual Basic, що дозволило Visual Basic управляти всіма функціями Excel. Таким чином, в цей час Visual Basic є "супермакромовою" для Excel, що базується на добре відомих командах і синтаксисі BASIC.
Доповнюючи Excel, Visual Basic є також макромовою для Project, а незабаром стане і макромовою для Word, Mail і PowerPoint. Більшість з випущених в останні роки основних прикладних пакетів були реалізовані зі своїми власними макромовами, і всі ці макромови відрізнялися один від одного і від всіх відомих мов програмування. Створення корпорацією Microsoft універсальної макромови значною мірою позбавляє від головного болю, пов'язаного з розробкою призначених для користувача команд і процедур.
Visual Basic є сучасною мовою програмування, повністю оснащеною всіма необхідними структурними операторами і типами даних. Крім того, в Visual Basic застосовуються об'єкти, що робить його використання при розробці прикладних програм більш зрозумілим і легким. І хоч рівень об'єктно-орієнтованого програмування на Visual Basic не так високий, як на С++, Visual Basic управляє Excel, маніпулюючи Excеl-об'єктами. Використовуючи Visual Basic, не можна створювати нові класи об'єктів, але можна впритул наблизитися до рішення цієї задачі.
http://www.tisbi.ru/resource/VBA
2. Незважаючи на новизну мови Visual Basic for Applications, історія його застосування майже така ж стара, як і вся комп'ютерна історія. Про мову VBA можна сказати, що вона являється діалектом мови Basic, яка виникла на початку 60-х.
Хоча по сьогоднішнім твердженням мова Basic була достатньо обмежена і, як зараз говорять, варварською, вона була простою для вивчення і дуже швидко поширилася. Версії Basic створювалися для всіх типів комп'ютерів. Мова GWBASIC компанії Microsoft була однією з перших мов програмування для сучасних персональних комп'ютерів. Вона постачалася зі всіма операційними системами MS DOS до 5-ї версії. Ранні ПК компанії IBM навіть мали версію Basic, вбудовану в ПЗП.
З роками первинна версія Basic була суттєво вдосконалена. Змінювалась технологія програмування, і разом з нею під впливом розробників програмного забезпечення змінювалась сама Basic. Сучасний його діалект включає багато рис і властивостей, характерних для більш пізніх та досконаліших мов, таких як Pascal, C і C++.
В кінці 80-х Microsoft презентує суттєво вдосконалену версію Basic, названу QuickBasic для всіх версій MS DOS, починаючи з 6-ї (але не Windows 95).
Після декількох версій QuickBasic в 1992 році Microsoft презентує Visual Basic for Windows.
Мова VBA в основному співпадає з Visual Basic for Windows, але й має суттєву відмінність. Зокрема, макроси VBA зберігаються в файлі документа тієї програми, в якій вони були створені.
Вбудувавши одну мову в усі свої програми, Microsoft гарантує, що більша частина того, що ви вивчите про VBA в одній програмі, буде доступно і для інших.
3. Visual Basic не тільки полегшить створення макропроцедур, але і спільно з OLE 2.0 дозволить створювати "мегапрограми”, об'єднуючі і координуючі зусилля багатьох могутніх прикладних програм. Наприклад, можна створити програму підготовки документа, яка буде використати Excel для доступу до бази даних, генерації графіків і таблиць, Word для включення цих графіків і таблиць в текст звіту, Mail для розсилки звіту, і все це натисненням однієї кнопки. Visual Basic буде "клеєм", який все об'єднає і упорядкує. Оскільки вказані програми є об'єктно-орієнтованими, будь-яка програма на Visual Basic буде мати доступ до всіх команд і даних в них за рахунок доступу до об'єктів цих програм.Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Мова програмування Visual Basic for Applications (VBA)" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: VBA, інформатика. Робота опублікована 03.02.2010 в 11:24 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 2657 та скачано 176 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 2 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...