Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Організація планування і шляхи підвищення економічної ефективності виробництва винограду (агрономія)Зміст

Вступ…………………………………………………………………………….. 3
1. Природно-економічна характеристика господарства……………………… 5
2. Фактичний стан виробництва і економічної ефективності продукції виноградарства… 11
3. Організація виробництва продукції………………………………………… 18
3.1. Організація основних виробничих процесів……………………………... 18
3.2. Організація зберігання продукції…………………………………………. 20
3.3. Планування виноградарства……………………………………………….. 26
4. Економічна оцінка винограду……………………………………………... 28
5. Шляхи підвищення економічної ефективності виробництва винограду… 29
Висновки і пропозиції…………………………………………………………... 31
Список використаних джерел………………………………………………….. 33
Додатки…………………………………………………………………………... 35

Вступ

У сучасних умовах, коли Україна переходить на шлях ринкової економіки, виникло запитання про пріоритетний розвиток деяких галузей народного господарства.
В даний час садівництво і виноградарство знаходяться в стані крайнього упадка, близького до необоротного. Садівничі підприємства іпідприємства - споживачі садівничої продукції, що приносили раніше великі доходи економіці Закарпаття й України, дійшли до критичного стану і не можуть забезпечити нормальну діяльність своїх трудових колективів.
Змушені скорочувати виробництво, залишаючи без роботи кваліфікованих робітників і фахівців. При цьому байдужне відношення з боку державних органів дозволило наситити вітчизняний ринок низькоякісною дешевою продукцією. Якщо не зупинити цю тенденцію, то найближчим часом держава втратить можливість поповнити список продукції, що йде на експорт, і на задоволення внутрішнього попиту.
Грунтово-кліматичні ресурси Закарпаття відповідають біологічним і екологічним вимогам розвитку садівництва і виноградарства, забезпечують високу врожайність.
Однак, багаті природні ресурси Закарпаття не завжди використовуються економічно раціонально.
Мета даної роботи – дослідити шляхи підвищення економічної ефективності виробництва винограду.
У першій частині роботи, спираючи на літературу таких авторів, як Шестопаль А.Н.,Штейнберг П.Н.,Жежало Г.В.,Заставної Ф.Д., Якушев В.И., Маринич О.М., дається характеристика положенню садівництва в Україні: садівнича класифікація рослин, підбор порід і сортів для інтенсивних садів, економічна ефективність садівництва і шляху її підвищення.
В другій частині роботи на основі праць Мойсейченко В.Ф., Коваля Н.М., Бондаренко А.О., Гумгана А.Б., Масляка П.О., Литвинова П.И., розглядаються виноградарські зони України, характеристика даних зон, асортимент винограду України, методи поліпшення асортименту, також розглядається спеціалізація виноградарства Закарпатської області, економічні проблеми розвитку виноградарства в Україні.
У результаті виконаної роботи дана оцінка стану виноградарства в даний час і перспектив розвитку на найближчий період.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Організація планування і шляхи підвищення економічної ефективності виробництва винограду (агрономія)" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.12.2010 в 00:35. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1299 та скачано 78 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали