Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Оскар Уайлд – драматург. Художня своєрідність комедії "Віяло леді Уіндермір"

Зміст

Вступ
1. Коротка біографія письменника
2. Творчість письменника
3. Своєрідність комедій О.Уаилда
4. Сюжет комедії “Віяло леді Уіндермір“
Висновок
Література

Уривки

Ищешь недорогой спортивный велосипед? Интернет магазин велосипедов "Velotime" предлагает мужские и женские велосипеды Киев на любой вкус. На странице с конкретной моделью велосипеда представлена детальнейшая его характеристика, а также отзывы покупателей.
Уайльд прав, коли показує хиткість моральних підвалин буржуазного суспільства. Але якщо моральність цього суспільства є святенницькою, то це ще не означає, що краще ті, хто не має ніяких моральних принципів, як хоче нас змусити думати Уайльд. Однак немає потреби сперечатися з ним докторальним тоном. Це означало б виявити відсутність почуття гумору, яким так багатий сам письменник. Тільки в "Ідеальному чоловіку" Уайльд від гумору переходить до сатири, досить уїдливо показуючи вигляд англійського державного діяча і сумнівних шляхів, що приводять людей до влади в буржуазному суспільстві. Але, ставши на цей шлях, драматург під кінець усе-таки звершив його всі компромісною розв'язкою, що згладжує. Знов-таки не будемо судити його за це. Досить і того, що в комедії є, - вона відкриває завісу істини, і для свого часу навіть це було сміливим. П'єса "Як важливо бути серйозним" має підзаголовок: "Легковажна комедія для серйозних людей". Це можна сказати про всі комедії Уайльда. Кожна з них більш-менш легковажна, але серйозним людям адже теж треба коли-небудь відпочити і розважитися. Такий веселий відпочинок і дають ці комедії. Це не бездумний відпочинок. У блискітках дотепності Уайльда зустрічаються і глибокі думки, на які варто звернути увагу. Але не слід забувати, що часто він тільки грає думкою, кокетує своєю здатністю вивертати всі навиворіт, любить сплутувати карти так, щоб поставити нас, читачів і глядачів його п'єс, у тупик. Розплутувати парадокси Уайльда по більшій частині даремно. Тим більше неможливо вивести з них яку-небудь систему поглядів. Випробуючи задоволення від власної дотепності, він нерідко сміється в душі і над тими з нас, хто, піддавшись його чарівності, починає глибокодумно тлумачити його парадокси. Найбільше задоволення одержить той, хто буде пам'ятати, що, читаючи комедії Уайльда, важливо не бути серйозним.

Вступ

Я вирішила зупинити свій вибір на цій темі, тому що смію з упевненістю затверджувати, що навіть не дуже спокушеному читачу добре відомо це ім'я. Мало хто в різний час не випробував на собі чарівність цього блискучого естета. Одним Оскар Уайльд запам'ятався як автор незліченних афоризмів на усі випадки життя - від полемічних диспутів до любовного пояснення, іншим - як автор вишуканих казок і притч, третім - як творець “легковажних світських комедій з далеко не легковажною мораллю”.
“Дійсний художник” (Брюсов), “природжений письменник” (Олдингтон) - так відзивалися про Оскара Уайльде літератори різних країн і різних поколінь, росіянин і англієць, обоє наділені загостреним эстетическим почуттям. Вони не помилилися у своїй думці: творчість Уайльда навіки ввійшло в історію літератури і театру.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Оскар Уайлд – драматург. Художня своєрідність комедії "Віяло леді Уіндермір"" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: леді, оскар, Уіндермір, Віяло, комедії, Своєрідність, художня, драматург., уайлд. Робота опублікована 03.02.2011 в 17:41 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 202 та скачано 14 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...